Trumpovi natrvalo vymazali účet. Hovorí o vlastnej sociálnej sieti?

Veľká sociálna sieť natrvalo zrušila bývalému americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi jeho účet. Twitter toto rozhodnutie zrušiť mu účet odôvodnil tým, že je to riziko z ďalšieho podnecovania nepokojov.

Trump mal na zrušenom účte cez 89 miliónov sledovateľov a vyhlásil, že sa čoskoro objaví na novej platforme. Dokonca vraj zvažuje vlastnú platformu, pretože tieto sociálne siete mu obmedzujú slobodu prejavu.

Aj Trumpov syn láka ľudí na svoju webovú stránku donjr.com, aby sa tam zaregistrovali a zostali v spojení. Tvrdí, že ak ho tiež vyhodia z Twitteru, prezradí im, kde sa objaví.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353