Trump vyhlásil, že je na ceste k víťazstvu volieb

Úradujúci prezident USA Donald Trump znovu vyhlásil, že vyhráva prezidentské voľby. „My vyhráme tieto voľby,“ nechal sa počuť Trump počas vystúpenia pred svojimi priaznivcami v štáte Georgia.

Americký prezident opakovane obvinil demokratov z falšovania výsledkov volieb. Podľa Trumpových tvrdení sa hlasy pre jeho oponenta „objavujú z podhľadu a z kožených vriec“.

„Vo všetkých štátoch boli započítané stovky tisíc nezákonných hlasov,“ tvrdí súčasný šéf Bieleho domu.

Trump tiež vyzval vládu Georgie, aby zvolala miestne zákonodarné zhromaždenie za účelom prerokovania volieb. Americký prezident si je totiž istý tým, že ľahko a rýchlo získa hlasy voliteľov v tomto štáte, pokiaľ budú skontrolované všetky podpisy voličov na hlasovacích lístkoch zaslaných poštou.

V sobotu sa objavili informácie o tom, že pokusy Trumpa spochybniť výsledky volieb boli zamietnuté v štátoch Nevada, Georgia a Michigan.

Voľby však podľa oficiálnych informácii vyhral jeho súper Joe Biden.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353