Zo sveta

Trump stratil trpezlivosť a do ulíc poslal špeciálne komandá, ktoré doslova lovia demonštrantov

Liberálne orientované americké médiá so znepokojením zverejňujú výpovede zadržaných a prepustených liberálnych protestujúcich, ktorí boli v Portlande počas a po demonštráciách doslova lovení špeciálnymi federálnymi jednotkami. Z akcií existuje niekoľko videí.

Takzvané protesty v Portlande, známej bašty ľavice a liberálov, trvali bez prerušenia 47 dní, a prezident Trump kritizoval miestnych predstaviteľov, že nemajú mesto pod kontrolou. Teraz mu došla trpezlivosť a do mesta poslal „svojich“ ľudí. Tí včera pomocou slzného plynu a ďalších donucovacích prostriedkov rozohnali dav liberálov, a kto sa z oblasti nestratil, bol zatknutý. Komandá sa pohybovali v neoznačených autách, a lovili.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *