Trump prehovoril o protestoch v USA a poďakoval sám sebe - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Trump prehovoril o protestoch v USA a poďakoval sám sebe

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Americký prezident Donald Trump zhrnul výsledky nočných demonštrácií vo Washingtone a poďakoval sám sebe. Napísal o tom na svojom twitterovom účte. Prezident sa vyjadril o snahe orgánov presadzovania práva potlačiť protesty, nezabudol však ani na to, aby pochválil sám seba.

“Včera v noci neboli vo Washingtone žiadne problémy. Veľa zatknutí. Všetci odviedli skvelú prácu. Drvivá sila. Dominancia. Minneapolis bol tiež skvelý (vďaka prezidentovi Trumpovi!), ” napísal.

Trump sa tiež zmienil o protestoch v New Yorku a poznamenal, že newyorský guvernér Andrew Cuomo priviedol mesto do chaosu tým, že odmietol návrh na zavedenie národnej gardy.

“Včerajšok bol pre bratov Cuomových hrozný deň. New York prehral s lupičmi, banditami, radikálnymi ľavičiarmi (liberálmi a Antifov) a ďalšími druhmi odpadu a bezvýznamnosti. Guvernér odmieta prijať môj návrh na zavedenie národnej gardy k nadvláde. New York bol roztrhaný na kusy. Rovnako tak Fredova sledovanosť klesla o 50 percent! ” uviedol prezident.

Pod menom Fredo Trump odkazuje na brata newyorského guvernéra Chrisa Cuoma, ktorý je moderátorom CNN. Toto vyjadrenie je však považované pre Talianov za urážlivé. Dokonca sám Chris Cuomo sa vyjadril v rovnakom duchu. “Fredo je odkaz na postavu z filmu Krstný otec, a to Fredo Carleone, a znamená, že človek je hlúpy loser,” píše sa na Urban Dictionary.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *