Trump o Hollywoode: "Tvoríte filmy, aby ste vo svete šírili strach" - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Trump o Hollywoode: “Tvoríte filmy, aby ste vo svete šírili strach”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Prezident USA označil Hollywood za “liberálny” a “rasistický”. Podľa jeho názoru natáča filmy, aby “sial chaos”. Americký prezident to napísal na svojom Twitteri.

“Liberálny Hollywood je nanajvýš rasistický, plný zloby a nenávisti! Radi sami seba nazývajú elitou, žiadna elita ale nie sú. V skutočnosti sú obyčajne pravou elitou tí ľudia, proti ktorým sa vymedzujú. Nové filmy sa natáčajú len preto, aby spôsobili a šírili chaos. Vymýšľajú si vlastnú krutosť, a potom sa pokúšajú obviňovať iných, “uvádza sa v jeho správe.

Trump zdôraznil, že ľudia z Hollywoodu “majú veľmi zlý vplyv na Ameriku”.

Pripomenieme, že samotný Donald Trump bol neraz obviňovaný z rasizmu. Napríklad minulý mesiac ho kritizovali za výroky o prisťahovalcoch z afrických krajín, ktorí sú členmi Kongresu za Demokratickú stranu.

Aj podľa výsledkov prieskumu verejnej mienky Quinnipiac University sa 51% Američanov domnieva, že Trump je rasista.

Predtým prišla informácia o tom, že prezident USA nepije alkohol, pretože sa obáva závislosti na alkohole. Prehovoril o tom v telefonickom interview pre The Washington Post.

Podľa slov Trumpa jeho rozhodnutie nepiť alkohol ovplyvnila situácia s jeho zosnulým starším bratom Fredom.

“Bol to krásavec, a videl som, čo robí alkohol s jeho telom,” povedal Trump.

Dodal, že jeho príbuzný žil oveľa dlhšie, než by sa dalo očakávať vzhľadom na jeho zdravotný stav.

“Dajme tomu, že by som začal piť. Je celkom možné, že by som teraz s vami nehovoril. Existuje predsa nejaký genetický efekt, “podotkol Trump v besede.

Zároveň dodal, že tieto obavy mu nezabránili v tom, aby si kúpil liehovar, ktorý teraz riadi jeho syn.

Prezident vyjadril tiež svoje poľutovanie, že kedysi podporoval otca a nútil brata k tomu, aby sa venoval rodinnému biznisu proti svojej vôli. V dôsledku toho začal mladík piť, bol prepustený z práce a našiel si miesto v otcovej firme. Zomrel na následky nadmerného užívania alkoholu v roku 1981.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *