Trubanovi zarobili voľby 45-tisíc eur! Požičal s úrokom strane a dostane zo štátneho!

Aj keď sa Trubanova strana nedostala do parlamentu, nemusí šéf neoliberálov smútiť! Voľby mu predsa len niečo dali! A to poriadny balík peňazí, o akom môže bežný smrteľník len snívať.

Truban požičal vlastnej strane na kampaň 900 000€ s úrokom 5% čo vychádza 45-tisíc eur! Kedže koalícia prekročila hranicu 3% dostane peniaze zo štátneho rozpočtu a Trubanovi budú vyplatené peniaze nás všetkých.

Strane požičal aj jej ďalší člen a to Ivan Štefunko, ktorý poskytol pôžičku 365 000€ s úrokom 3% a zarobil na voľbách krásnych 10 950€.

Koalícia PS/Spolu dostane za voľby niečo cez 4 milióny eur zo štátneho rozpočtu a teda nebude mať problém vrátiť s úrokom tieto peniaze svojim členom.

Pôžičky pre stranu Progresívne Slovensko si môžete pozrieť tu.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *