Politika

Trubanovci vítajú migrantov na protestoch proti ĽSNS: „Refugees welcome!“

Sympatizanti Progresívneho Slovenska a Spolu na svojich protestoch proti ĽSNS nosia rôzne transparenty, kde sa hrdia svojimi postojmi.

Na poslednom proteste proti ĽSNS držali nie len vlajky s prekríženými slovenskými symbolmi, ale aj vlajku s nápisom „Refugees welcome“, čo znamená, utečenci vítaní.

Tieto vlajky používajú často v zahraničí neoliberáli, ktorí podporujú príchod migrantov z Afriky a pomáhajú im.

Je teda úplne jasné, aké smerovanie bude mať strana PS/Spolu.

10 Replies to “Trubanovci vítajú migrantov na protestoch proti ĽSNS: „Refugees welcome!“

 1. Zastaví ich už konečme niekto? Veď toto čo stvára tento Trúba,to už vážne má tam vypatlaný ten jeho zhúlený mozoček? Ale šak je dobre známe že sú infikovaný Serešovými doláčmi…..

 2. progresivni fasisti nenavidia slovensko, vedia, ze agresivni negramotni africania otocia slovensko hore nohami a znicia ho, preto ich sem chcu dovazat, ako povedal izraelsky rabin baruch efrati „islamizacia europy bude nasou pomstou za holokaust“, caputovej tatko, ktory ma izraelske obcianstvo svojich progresivcov dobre vychoval

 3. Polícia by mala konať!!! Ak sú tu navážaní cudzinci na míting ĽSNS, tak to zaváňa pokusom o Majdan!!! Vieme kam to viedlo na Ukrajine!!! Podozrenie je tu nakoľko sa na mítingu objavujú zástavy, ktoré nie sú pre Slovensko štandardné. Tieto symboly sa objavujú v zahraničí!!!

 4. Žiadne príjmanie!
  Kto chce, nech pomáha, ale nech ich nsrie sem!

  Pokiaľ sa do pomoci zapojí štát, tak nech ich sem tiež nsrie aj keby to bolo pre štátnu kasu lacnejśie – v žiadnom prípade aj keby kľakol štátny rozupočet a ekonomika!

  Aj keby nejakí uviazli v táboroch, ne-smu sa prispôsobiť a nech tam trebárs trćia aj x-generácií, ale nakoniec vypadnu aj s rodinam ia potomkami, aj keby medzi enim boli zradkyne (a zradocvia) rasy a ľudia uzn´´avajúci len našu kultúru a jazyk!

  Slovnesko mu-sí ostať minim. z 95% (alebo z najbližš. možn. % – len neklesať na 85% (hneď!) a rasovo (čo naviac) Čsité, nielen neislamizované!

  Mimochodom, je mi srdečne jedno, že premýšľam, ako oni, len som na opačnom póle!

  Jasné, ored odchodom sa môžu vyliećiť, alepotm vyoadnúa tí, ktrí im budú pomáha´t ostˇAt nech Sťát kľudne obesí ako rasyzradcov.
  rovanko aj sabotérov, ktrí zničia ich doprav. prostreidky na prepravu (oni holt budú aj s deckami musie´toreplaváť more, žaľ)!
  Vypadnú zarodnami, ktoré ich budú už čakať mimo krajiny aj e jedno, Čsia bude vedieť, kde alebo nie!

  Ja vravím tak: (nielen) Izrael náš (a nielen náś, ale aj vSětkých bielych krajín sveta) vzor!
  A je mi jedno, či sú Izraelci takí kvôli moslimom, alebo si chrania aj rasový základ národa, my musíme sledova´t rovako obidva ciele.
  A nielen my, ale aj vŠetky bieleeuropoidné krjainy sveta s tým, že mi je naozaj jedno, ako danú zem získali.
  Nech to má pre nás akékoľvek dôsledky (a z ľudskoprávnych a protibelosśkých spolov a zmlúv, ak bude treba, treba vypadnúť – sú to tie spolky, dohody ap odbne, ktoré brania zachovaniu si pozící našej rasy a ich posilneniu. a aj schengen je nebzepečný: hranice pekne zavrieť a kto chce sem ísť, nech sa odrobí prehliadke a potom môže ísť ďalej, ak sa mu to dovolí a ak nevezie niekoho/niečo, čo nemá/je zakázané)!

  Už len za tieto ich choré názory libtardov nap roteste by si zaslúžili brutálne tvrdý trest (a ch rodiny ,ak to ide, prevýchovu (ak to pôjde lepśie, tak nenásilnú) – ak nie ,deprtácie do zahernaićia).

 5. Nič prekvapujúce ! … Truban, Beblavý, Kiska, na čele s Čaputovou, musia plniť príkazy a nariadenia globalistov z Vyššej lóže Ameriky, ktorí ich štedro sponzorujú cez Sorosa, lebo chcú obsadiť letiská Sliač, Poprad, … atď., aby boli s fašisticko-invazívno-militantnou US Army čo najbližšie k hraniciam Ruskej Federácie. Lenže keď si ich pustíme na letiská (o čo veľmi usilujú vlastizradcovia a proamerickí riťovlezci – najmä L., Č., K., T.), vybudujú si tam svoje základne a potom sa ich už vôbec nebudeme môcť zbaviť – presne tak, ako sa ich nemôžu zbaviť na Hawaii, v Japonsku, … a všade inde, kde majú trvalé základne…
  A zámerom globalistov je s „pomocou“ presídlencov-inovercov rozvrátiť suverenitu, vlastenectvo, kresťansko-národnostné hodnoty a tradície jednotlivých štátov Európy… a v prvom rade „zhovädiť“ bielu rasu, aby jej potomkovia otročili zadarmo na globalistických zmrdov a hromadili im zisky…

 6. I’ve been browsing online greater than 3 hours nowadays, but I by no means discovered any interesting article like yours. It is lovely price enough for me. Personally, if all website owners and bloggers made excellent content material as you probably did, the net can be a lot more helpful than ever before.|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *