Politika

Truban z PS si myslí, že adopcia detí pármi rovnakého pohlavia je dobrá a migrácia by mala byť legálna

„Naša pozícia je, že, migrácia tu celú históriu bola po celom svete. Treba sa k nej správať, ale tak, že mať ju pod kontrolou, aby bola legálna a zároveň nesmie byť na úkor Slovenska. Takže je to normálna, príčetná pozícia k migrácii“ povedal Truban v rozhovore pre Aktuality.sk

Na tému adopciu detí pármi rovnakého pohlavia povedal Truban, že to môže byť niekedy o veľa lepšie, ako keď je dieťa vychovávaný v detských domovoch. V programe to síce Progresívne Slovensko nemá, ale je k tomu názor naklonení, tak ako aj Zuzana Čaputová a súhlasí s ňou.

O tom, s kým by strana PS šla do vlády sa vyjadril Truban, že odmieta stranu Smer, SNS a ĽSNS. Najpriateľnejšie strany sú pre neho strana SPOLU, KDH, projekt Andreja Kisku, SaS a Oľano. So stranou Borisa Kollára by najradšej nespolupracovali, kvôli jeho minulosti a stykmi s mafiou.

7 Replies to “Truban z PS si myslí, že adopcia detí pármi rovnakého pohlavia je dobrá a migrácia by mala byť legálna

  1. Hi, I think your site might be having browser compatibility issues. When I look at your website in Safari, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, fantastic blog!

  2. Truban ty si dement si migrantov nastahuj k sebe domov a ži s nimi blbec pripeceny. Stretnut ta tak ta pekne prefackam ty potrat dementny. A preco by mal vychovavat deti ten co je prihriaty? Sa preber! Mal ta tatko do zaclony utrieť.

  3. Nechápem, prečo míňajú takéto média finančné prostriedky na komunikáciu s duševne narušenými jedincami. Títo chudáci trepú hoci čo, bez súdnosti. Naozaj nie je pekné takto predvádzať chorých ľudí, aby sa iní na nich mohli zabávať. Malo by to byť zakázané.

  4. To sme pekne dopracovali keď takéto niečo bude v politike fetaci lgbti a rôzna dobrá spoločnosť len preto aby sme boli in a aby neboli súčasný politici vo vláde co je lepšie dehonestovat zásady a byť happy?????

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *