Truban chce chrániť demokraciu? “Aby bola zachovaná aj nejaká sloboda slova” (Video)

V diskusii pre denník SME sa na otázku, ako chce Michal Truban bojovať proti extrémizmu na Slovensku vyjadril šéf liberálov ich plány, ako zabrániť ľudom dostávať sa k informáciám, ktoré šíria konzervatívni voliči.

Progresívne Slovensko má vo svojom programe vybudovanie úradu alebo centra pre hybridné hrozby a dezinformácie a toto centrum bude kontrolovať dezinformácie a podla všetkého určovať, čo je a čo nie je pravda.

Truban v diskusii povedal, že s takýmto centrom treba byť veľmi opatrný, “aby bola zachovaná nejaká sloboda slova”.

Tieto slová od budúceho možného koaličného politika, ktorý bude presadzovať svoje plány vo vláde vyznievajú dosť nebezpečne a je možné, že za vlády liberálov sa bude môcť hovoriť len o jednom názore, a Slovensko sa tak vráti do totalitných čias.

Vo videu to hovorí šéf PS/Spolu v čase 03:05

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *