Transsexuálna ideológia má "zhubný vplyv" na spoločnosť, tvrdí štúdia - MAGAZÍN 1
Slovensko

Transsexuálna ideológia má „zhubný vplyv“ na spoločnosť, tvrdí štúdia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Začlenenie transgender ideológie malo na britskú spoločnosť „zhubný dopad“ a tiež malo negatívny dopad na dobré životné podmienky detí, odhalila štúdia think tanku Civitas.

Dr. Joanna Williamsová, bývalá riaditeľka Centra pre štúdium vysokoškolského vzdelávania na univerzite v Kente vo svojej správe „Zhubný vplyv transgender ideológie“ napísala, že transgenderismus sa v posledných dvoch desaťročiach posunul do ohniska pozornosti v dôsledku toho, že britský establishment splynul s požiadavkami malej transgender komunity.

„Predtým autoritatívne inštitúcie teraz nemajú dôveru vo svoju vlastnú schopnosť viesť a pozerať sa na transsexuálnu komunitu ako na skupinu obetí, ktorá môže pôsobiť ako zdroj morálnej autority. To však zase narušuje práva na základe pohlavia a podkopáva ochranu detí, „napísala dr. Williamsová.

„Ľudia na mocenských pozíciách v oblasti médií, školstva, akadémie, polícia, sociálnej práce, medicíny, práva a miestne a národné vlády boli pripravení splynúť s požiadavkami malej transgender komunity,“ dodala.

V správe je výzva pre vládu, aby napríklad zakázala štúdium transgenderových názorov, ktoré sú v rozpore s biologickou realitou, a zakázala školám umožniť študentom „spoločenskú transformáciu“ v škole bez povolenia rodičov.

Štúdia konštatuje, že všadeprítomnosť transgenderismu viedla k významnému nárastu počtu detí, ktoré majú problémy s rozvojom svojej rodovej identity a ktoré boli odovzdané do starostlivosti Tavistock – britská národná klinika špecializujúca sa na liečbu detí.

„Počet 13 ročných žiadajúcich o pomoc v minulom roku vzrástol o 30 percent na 331, zatiaľ čo počet 11-ročných sa oproti predchádzajúcemu roku zvýšil o 28 percent. Najmladší pacienti mali len tri roky. Tri štvrtiny detí, ktoré chcú pomôcť zmeniť svoje pohlavie, sú teraz dievčatá – najvyšší zaznamenaný podiel, „uvádza štúdia.

Pri presadzovaní zákazu podávania liekov adolescentom, Williamsová uviedla, že „ako spoločnosť zakazujeme ľuďom mladším ako 18 rokov nakupovať cigarety alebo alkohol, napriek tomu ich považujeme za schopných súhlasiť s liekmi meniacimi telo“.

Štúdia pokračovala tiež s cieľom určiť vplyv transgenderového hnutia na verejný diškurz v Británii.

„Rozšírenie transgenderových práv išlo ruka v ruke s expanziou štátne a inštitucionálne (verejné i súkromné) regulácia reči a správania. Poukazuje tiež na významný rozdiel medzi dnešnými transgenderovými aktivistami a hnutím za práva gayov predchádzajúce éry, „uviedla dr. Willamsová.

Na rozdiel od hnutia za práva homosexuálov, o ktorom Williamsová tvrdí, že je oslobodené od štátu, transgender hnutia „vyžaduje uznanie a ochranu od štátu vo forme intervencie, aby reguloval správanie, ktoré prebieha mimo skupiny identity“.

„Zatiaľ čo v minulosti radikálne znamenalo vyžadovať väčšiu slobodu od štátu a inštitucionálne autority, dnes radikálne znamená vyžadovať obmedzenie slobody prejavu v mene prevencie trestného činu,“ dodala.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *