Spoločnosť

Trans muž bojuje v MMA ako žena a súperke zlomil lebku!

Fox je biologický muž, ktorý bojuje v MMA s fyzicky slabšími ženami a spôsobuje im veľmi vážne zranenia. Bojovník MMA Fallon Fox dvakrát zlomil lebku súperke a vyhral zápas, a teraz ho členovia komunity LGBT oceňujú.

Outsports, športové spravodajský web zameraný na problematiku LGBT v športe, označil Foxa v nedávnom článku Cyda Zeigler za „najodvážnejšieho športovca v histórii“.

Fox, ktorý je biologickým mužom bojujúcim s fyzicky slabšími ženami, ktorým spôsobuje ujmu na životoch, sa zjavne kvalifikuje ako statočný, pretože podľa Zeigler: „Bola terčom prúdu nenávisti, ktorú som doslova nikdy nevidel cielenú na športovcov LGBTQ“.

V liberálnom svete teda chválime muža, ktorý sa cíti ako žena a bojuje v bojových športoch proti slabším ženám a vyhráva zápasy. LGBTI komunita ho vychvaľuje za jeho statočnosť.

6 Replies to “Trans muž bojuje v MMA ako žena a súperke zlomil lebku!

 1. Veď je to očividné – úplne iná muskulatúra – typicky mužská ! … Táto „ženo-mužka“ (alebo skôr „mužo-žienka“ ?) mala byť už pri prvom vážnom úraze, ktorý spôsobila súperke – žene ! – diskvalifikovaná doživotne, pretože ženská kostra, a teda aj ženská lebka, nie je taká pevná ako kostra a lebka muža. Úplne nevyrovnané sily ! … A toto sa deje vo všetkých športových disciplínach, kde súťažia títo prerobení muži na ženy – v atletike, v ťažkej váhe a iných…
  Mali by zakázať súťažiť takýmto „mužo-žienkam“ pretože aj keď je muž umelo prerobený na ženu, kostru má mužskú, tak isto muskulatúra je mužská, hoci mierne „zjemnená“ hormonálnou „liečbou“…

 2. mala by byt zvlast skupina pre sporty, muzi, zeny, mentali… takymito debilmi co to maju v hlave chore(a ich fanklubom) sa znici cely profesionalny sportovy svet… hlavne teda zensky.

 3. Ja sa divím, že na tomto cirkuse ženy spolupracujú a nechajú si tie lebene rozbíjať od nejakého mutanta?! Veď normálna žena by proti nemu odmietla nastúpiť a basta. Alebo sú naozaj také pošahané, že si chcú dokazovať, že ho porazia?

 4. I have been browsing on-line greater than 3 hours nowadays, but I never
  found any fascinating article like yours. It is lovely value sufficient for me.
  In my opinion, if all webmasters and bloggers made
  just right content material as you did, the web shall be much
  more useful than ever before.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *