Zo sveta

Traktorista ostriekal migrantov, ktorí ničili plot. Policajti mu fandili (Video)

Na internete sa objavilo video z grécko – tureckých hraníc, kde je v dnešných dňoch naozaj dusno. Turci tlačia migrantov smerom do Európy a tí sa snažia násilne dostať do cez hranice do Grécka.

Migranti bojujú s políciou, zapaľujú ohniská a snažia sa zničiť ploty. A práve zničený plot sa nepáčil miestnemu roľníkovi, ktorý neznámou kvapalinou ostriekal migrantov, ktorí sa snažili narušiť plot. Policajti, ktorí strážia hranice mu nechali voľnú ruku a fandili mu.

4 Replies to “Traktorista ostriekal migrantov, ktorí ničili plot. Policajti mu fandili (Video)

  1. Že by močovka? Inak vždy je to lepšie, ako by mali začať do nich strieľať. Mohli napísať čo na nich nastriekal. Určite to vedia.

  2. Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates. I’ve been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something like this. Please let me know if you run into anything. I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *