Traja mladíci znásilnili v Taliansku 18 ročné dievča! Salvini: Väzenie a chemická kastrácia! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Traja mladíci znásilnili v Taliansku 18 ročné dievča! Salvini: Väzenie a chemická kastrácia!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Po takýchto trestoch volá taliansky minister vnútra a vicepremiér Matteo Salvini za znásilnenie 18-ročnej Američanky na Sicílii tromi 19 ročnými mužmi.

Chlapci sa chceli len pobaviť a stratili kontrolu, obhajovala znásilnenie právnička jedného z trojice “chlapcov”.

“Žiadna zhovievavosť pre obťažujúce červy, ktorí znásilnili turistku,” povedal v stredu minister vnútra Matteo Salvini, “zaručene väzenia a chemická kastrácia!”

Prípad sa týka troch sicílskych mužov, ktorí sú obvinení zo skupinového znásilnenia 18-ročnej americkej ženy v meste Catania začiatkom tohto mesiaca. Podozriví vo veku od 19 do 20 rokov, boli minulý týždeň zatknutí, keď boli identifikovaní z videí natočených počas celého večera na telefónoch.

Pri výsluchu obeť vypovedala, že pracovala ako aupair tri mesiace pre miestne rodinu. Večer 15. Marca sa stretla v bare s tromi mužmi, neskôr pod zámienkou, že navštívi iný bar ju donútili sadnúť do auta a následne ju na odľahlom mieste znásilnili.

Telefónne záznamy zverejnené v talianskej tlači potvrdzujú, že žena sa opakovane pokúšala zavolať na číslo tiesňového volania 112 a dokonca aj na 911, čo je ekvivalent USA, počas takmer dvoch hodín, kedy bola v aute, ale muži jej údajne vždy prerušili hovory. Fragmenty útoku boli údajne zaznamenané v WhatsApp hlasových správach, ktoré poslala, aby upozornila priateľa, “Pomoc, pomoc, som v aute” a “Nie, dosť, nechcem, nechcem.

Muži sami natočili znásilnenie na svoje telefóny. Podľa znásilnenej ženy ju jeden z nich kontaktoval na sociálnych médiách nasledujúci deň, aby sa opýtal, či nechce ísť znova von.

18-ročná žena ohlásila útok talianskej polícii ten deň a vzápätí sa vrátila do Spojených štátov, uviedla Repubblica.

Právnici podozrivých sa sťažujú, že ich klienti, boli v talianskej tlači zverejnení aj s obrázkami z ich profilov na Facebooku. Maria Luisa Ferrari, právnička jedného z troch podozrivých, povedala Repubblica, že “sa zverejnili zábery 19 ročných chlapcov, ktorí sa chceli pobaviť a stratili kontrolu”.

Je nepravdepodobné, že by táto obrana získala sympatie tých, ktorí tvrdia, že Taliansko pravidelne nedodržiava spravodlivosť za násilie páchané na ženách.

Údiv nad radom nedávnych rozhodnutí, vrátane rozhodnutí jedného súdu len o vyhostení dvoch mužov za znásilnenie, pretože žena bola posudzovaná ako “príliš maskulínna”, aby bola sexuálne príťažlivá a zhovievavosť iného sudcu voči mužovi, ktorý zavraždil svoju ženu na základe toho, že ho ” ponížila “, minulý týždeň prinútil vládu, aby navrhla prísnejšie tresty za útoky na ženy a deti.

zdroj: thelocal.it preklad: magazin1.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *