Tragédia: Futbalista na rozcvičke pred zápasom skolaboval. Zlyhalo mu srdce a umrel - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Tragédia: Futbalista na rozcvičke pred zápasom skolaboval. Zlyhalo mu srdce a umrel

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Športoví fanúšikovia z celého Ománu smúti po smrti 29-ročného futbalistu Mukhaleda Al Raqadiho, ktorý skolaboval počas rozcvičky pred zápasom.

Ománsky reprezentant, ktorý za svoju krajinu nastúpil dvanásťkrát, utrpel minulý štvrtok na ihrisku srdcový záchvat, informovala ománska tlačová agentúra.

Al Raqadi zomrel niekoľko minút predtým, než sa jeho klub Muscat FC chystal nastúpiť v ligovom zápase proti klubu Al Suwaiq.

Zúfalí fanúšikovia zanechali na sociálnych sieťach odkazy ako napr: „Mám zlomené srdce“ a „Jeho talent nám bude chýbať“.

Pri podobnom incidente 25. decembra zomrel alžírsky futbalista Sofiane Loukar, ktorý bol kapitánom MC Saida v zápase druhej ligy.

Bol ošetrený a vrátil sa na ihrisko, aby o desať minút neskôr znova skolaboval. Zomrel na infarkt cestou do nemocnice.

Na videu na sociálnych sieťach je vidieť, ako sa Al Raqadiho spoluhráči utešujú na ihrisku niekoľko minút po jeho smrti.

„Vyjadrujeme hlbokú sústrasť rodine Mukhaleda Al Raqadiho s jeho predčasnou smrťou. Modlíme sa, aby sa Boh zmiloval nad jeho dušou,“ uviedla Ománska futbalová asociácia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *