Toto video si zapamätajte! Matovič nikdy nebude ľutovať stretnutia s Kočnerom

Slovenský premiér Peter Pellegrini na svojom účte na Facebooku zverejnil príspevok, v ktorom tvrdí, že by mal Igor Matovič (OĽaNO) odísť z politiky. Dôvodom je podľa neho to, že neľutuje stretnutie s Mariánom Kočnerom, ktorý je obvinený z falšovania zmeniek či vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky.

Premiér Pellegrini sa v príspevku rozpísal o tom, že sa ho kočnerovský gang snaží odvolať z funkcie kvôli prípadu štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti, ktorá na základe vlastného rozhodnutia opustila svoju funkciu.

“Opäť preto vyzývam ľudí, ktorí sa stretávali a písali si s Mariánom Kočnerom, aby opustili slovenskú politiku. Tým skôr, ak majú k tomu postoj ako zvolávateľ schôdze Igor Matovič. Urobím dnes výnimku: vypočujte si jeho postoj k stretávaniu sa s Kočnerom z jeho vlastných úst. A zapamätajte si ho. ” napísal Pellegrini.

Na videu, ktoré Pellegrini zdieľal, potom Matovič v Národnej rade SR jasne hovorí o tom, že kontakt s podnikateľom Kočnerom neľutuje.

“Rišo Sulík oľutoval svoje stretnutia s Mariánom Kočnerom. Ja som ho nikdy neoľutoval, nikdy ho neoľutujem a nikdy sa za neho nebudem ospravedlňovať, lebo sa nemám za čo ospravedlňovať a nemám čo oľutovať, “vyhlásil Matovič.

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *