Toto už Kiska naozaj prehnal! Vraj, ak by volili študenti, vládol by nám fašizmus! (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Toto už Kiska naozaj prehnal! Vraj, ak by volili študenti, vládol by nám fašizmus! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý prezident Andrej Kiska a súčasný šéf strany Za Ľudí na dnešnej tlačovej konferencii menovanej strany naozaj zašiel priďaleko.

Pred európskymi voľbami sa na stredných školách konali simulované voľby, v ktorých študenti najviac hlasovali za stranu Mariana Kotlebu. To sa dnes Kiskovi nepáčilo a zdôraznil to naozaj škaredým spôsobom.

Simulovaných eurovolieb sa zúčastnilo 10 429 stredoškolákov z 226 škôl a účasť dosiahla 40,62%.

Zvíťazila Ľudová strana Naše Slovensko s 15,79%, nasledovaná koalíciou Progresívne Slovensko + Spolu s 12,54%, tretí skončili Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti s 9,76%. Nasledujú Sme rodina 7,68%, SaS 6,53%, Smer-SD 6,30%, Priama demokracia 5,21%, KDH 4,30% a SNS 3,79%.

“Asi všetci vieme výsledky virtuálneho hlasovania, ktoré prebehlo na stredných školách ohľadom volieb. Ak by dnes o budúcnosti našej krajiny mali rozhodovať študenti stredných škôl, vyzerá to, že by nám vládli fašisti.” povedal Kiska na tlačovke.

Toto sú naozaj tvrdé slová proti študentom a označiť všetkých, ktorí by dali hlas ĽSNS, za voličov fašizmu, je už naozaj ďaleko cez čiaru.

Andrej Kiska je však silný liberálny politik, ktorý ešte tento rok vyhlásil, že Slovensko by malo prijať zopár tisícok migrantov, aby sme ukázali, že sme moderný štát (video tu), a preto je jasné, že sa mu politik ĽSNS nepáči a nazýva ich fašistami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *