Politika

Toto už Kiska naozaj prehnal! Vraj, ak by volili študenti, vládol by nám fašizmus! (Video)

Bývalý prezident Andrej Kiska a súčasný šéf strany Za Ľudí na dnešnej tlačovej konferencii menovanej strany naozaj zašiel priďaleko.

Pred európskymi voľbami sa na stredných školách konali simulované voľby, v ktorých študenti najviac hlasovali za stranu Mariana Kotlebu. To sa dnes Kiskovi nepáčilo a zdôraznil to naozaj škaredým spôsobom.

Simulovaných eurovolieb sa zúčastnilo 10 429 stredoškolákov z 226 škôl a účasť dosiahla 40,62%.

Zvíťazila Ľudová strana Naše Slovensko s 15,79%, nasledovaná koalíciou Progresívne Slovensko + Spolu s 12,54%, tretí skončili Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti s 9,76%. Nasledujú Sme rodina 7,68%, SaS 6,53%, Smer-SD 6,30%, Priama demokracia 5,21%, KDH 4,30% a SNS 3,79%.

„Asi všetci vieme výsledky virtuálneho hlasovania, ktoré prebehlo na stredných školách ohľadom volieb. Ak by dnes o budúcnosti našej krajiny mali rozhodovať študenti stredných škôl, vyzerá to, že by nám vládli fašisti.“ povedal Kiska na tlačovke.

Toto sú naozaj tvrdé slová proti študentom a označiť všetkých, ktorí by dali hlas ĽSNS, za voličov fašizmu, je už naozaj ďaleko cez čiaru.

Andrej Kiska je však silný liberálny politik, ktorý ešte tento rok vyhlásil, že Slovensko by malo prijať zopár tisícok migrantov, aby sme ukázali, že sme moderný štát (video tu), a preto je jasné, že sa mu politik ĽSNS nepáči a nazýva ich fašistami.

8 Replies to “Toto už Kiska naozaj prehnal! Vraj, ak by volili študenti, vládol by nám fašizmus! (Video)

  1. To už majú riadne pomútené v tých ich hlavách tieto kreatúri.To by museli asi podla nich vstať z mrtvych fašisti z druhej svetovej? Ak myslia fašistov,tak len vtedy ak by oni vládli kisps a pod.

  2. Chvála Pánu Bohu !!! … To mi odľahlo ! … Takže je nádej – mladí ľudia ešte nie sú celkom zmanipulovaní mainstreamom a uznávajú tradičné hodnoty. Je to veľmi potešujúce.
    Kiska, tebe v hlave dobre hrkoce ! … Podľa teba je človek fašista, ak uznáva tradičné hodnoty, ak je národovec, alebo vlastenec ?!!! … Toto si nemal povedať – si sa odpísal nadobro !

  3. To uz je naozaj vrchol,co si tento zapredanec,kriminalnik a vlastizradca dovoluje. Tento ludsky odpad si dovoluje neustale napadat a nalepkovat ludi,ktorym zalezi na Slovensku fasistami. Tento vagabund,ktory sa objimal s fasistom Porosenkom,prijal ho v prezidentskom palaci. Tam,kde arogantne neprijal predsedu demokraticky zvolenej strany LSNS Kotlebu,lebo odmietol jeho a 220000 jeho volicov a nazval ich fasistami. Ako dlho budeme trpiet este tohto smrada a pocuvat jeho vzdychanie a bludy a sirenie klamstiev,tohto pozemkoveho,mafianskeho podvodnika? Vyzenme ho uz konecne metlami za hranice nasej Vlasti. Je na case,aby bol sudeny a odsudeny za vlastizradu,ako za vojnoveho stavu,zbaveny obcianskych prav i obcianstva.

    1. Čítam si Váš príspevok pane, ale z Vaších nenávistných slov mi ide mráz po chrbte… Nechcel by som aby Vy, alebo nejaký ďalší ľudia v podobnom duchu, akého cítiť z Vás, malo rozhodujúce slovo v našej krajine …bál by som sa Vás.

  4. To sa mi nejak nezda,mne pridu dnesny mlady ludia skor zblbnuty vselijakymi nigga,hipsta duhovymi srajdami co do nich media pchaju z kazdej strany.Ze by medialny magovia zmenili taktiku a namiesto nizkych cisel v prieskumoch vyrobia z Kotlebu najsamvacsieho favorita volieb aby spustili nejaky ten bububu efekt?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *