Slovensko

Toto už je naozaj dno! Kotleba smúti za mŕtvym otcom a liberáli mu želajú toto…

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Marian Kotleba dnes na svojich sociálnych sieťach informoval o smutnej správe. Práve dnes to má byť 15 rokov od smrti jeho otca, ktorú pripisuje nedostatočnej zdravotnej starostlivosti.

„Dnes je to presne 15 rokov, čo tento skorumpovaný a prehnitý systém nechal zomrieť môjho otca kvôli lieku v prepočte za 8 eur!“ napísal Kotleba.

Na instagrame sa v diskusiách objavili aj takzvaní „bojovníci“ proti fašizmu a ukázali svoju skutočnú tvár. „More nech skape aj on, pojebaný fašista!“ napísal jeden.

Niekoľko nenávistných komentárov následne z diskusie zmizlo. Je ale zaujímavé, ako títo liberálni bojovníci proti fašizmu preukazujú svoju bojovnosť tým, že šíria obrovskú nenávisť a želajú si smrť ostatných ľudí.

Našlo sa tam však vo väčšine aj veľa podporných komentárov, ktoré odkazujú Kotlebovi, že otec by bol na neho hrdý.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *