adplus-dvertising

Toto sú názory speváčky, ktorú si Čaputová vzala na palubu: „Zrušiť hranice a všetkých pomiešať!“

Speváčka Dorota Nvotová, ktorú viezla slovenská prezidentka Zuzana Čaputová štátnym lietadlom na jej vlastný koncert do Prahy má zvláštne názory na svet.

Umelkyňa je okrem iného aj vášnivou cestovateľkou a veľkou fanúšičkou Zuzany Čaputovej. Na jej koncerte v Prahe, ktorý bol extra venovaný prezidentke vystupovala a vyjadrila jej veľkú podporu. Čaputová sa jej zase odvďačila aj tak, že lietadlom, ktoré platíme my všetci ju odviezla do Prahy.

Na obľúbenej Čaputovej speváčke je však niečo veľmi „prekvapujúce“. Sú to jej názory, s ktorými mnoho Slovákov určite nesúhlasí.

Pre portál Heroes.sk sa speváčka vyjadrila k rôznym názorom: „Pomáhať treba tam, kde je utrpenie, a je jedno, v akom to je štáte. Najradšej by som zrušila hranice a všetkých pomiešala„.

Ďalej obľúbená Čaputovej speváčka dodala: „Som úplný pacifista a človek, ktorý neuznáva hranice, národnú hrdosť ani zachovávanie kultúry. Je mi to úplne jedno. Vôbec mi neprekáža, keď bude v centre hlavného mesta stáť mešita„.

Dorota Nvotová (úplne dole v ľavo) na palube štátneho lietadla na ceste do Prahy.

Takéto sú názory ľudí, ktorých si naša prezidentka Zuzana Čaputová berie do lietadla a na svoj vlastný koncert. Ak má niekto v blízkosti seba takýchto ľudí, bude asi zdieľať podobné názory aj on sám. Veď nám to prezidentka už pár krát naznačila v jej rozhovoroch, kde povedala, že Slovenská ma kapacity na to pomáhať utečencom.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.