Toto sa Európskej Únii páčiť nebude! Taliani začínajú páliť vlajky EÚ: „Poďme to skončiť!“ (Video)

Na talianskych sociálnych médiách sa začína nový trend! Taliani sa nahrávajú, ako pália vlajky Európskej Únie. Má to byť reakcia na to, že v čase pandémie im EÚ nepomohla, asi tak, ako by očakávali.

Aj keď Európska Únia už vyčlenila milióny eur na pomoc krajinám spolku, občania celého kontinentu to tak necítia a nemyslia si, že EÚ dokáže riešiť tieto problémy a nechala v tom krajiny samé.

Trend pálenia vlajky začal pravdepodobne grafický dizajnér a copywriter Matteo Brandi, ktorý k tomu napísal:

„Európska únia sa ukazuje ako to, čím bola vždy: brloh úžerníkov (usurai), ktorí sa zaujímajú len o naše peniaze. Neexistuje žiadna európska solidarita, len bodnutie do chrbta. Poďme skončiť túto nočnú moru.
My Taliani si pomáhame sami. „

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.