Slovensko

Toto je ten obávaný fašista?! Kotleba je skôr obyčajný človek a dobrý otec

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V médiách hlavného prúdu, ktoré vlastnia rôzne finančné skupiny so svojimi záujmami, nám je celé roky skloňované meno Marian Kotlebu len s negatívnymi prívlastkami. Od extrémistu, cez fašistu až po iné rôzne nálepky, ktoré však vo väčšine nie sú postavené na reálnom základe, ale len na blúznení daného finančne motivovaného novinára či iného písalka.

Kotlebu sa snažia vyobraziť ako zlého, extrémistického či dokonca fašistického človeka. Ak by sme sa na neho však pozreli cez jeho ideologické či politické smerovanie, tak je to normálny politik, ktorý je síce zarytý národovec a kritizuje všetko, čo chce poškodiť Slovensku, ale za to ešte nemôže byť predsa fašista.

Predseda ĽSNS sa po niekoľkých rokoch rozhodol znovu objaviť ako osoba na sociálnych sieťach a nám tak otvoril brány do jeho súkromného života. V minulosti mu Facebook vymazal jeho stránky, kde bolo vyše 80.000 ľudí. Dnes je Kotleba naspäť na Facebook a aj na Instagrame, a to čo nám ukazuje, naozaj nevyzerá, že by bol fašistom či extrémistom. Vyzerá skôr ako obyčajný človek a starostlivý otec.

Na jeho fotografiách na sociálnych sieťach je často vidieť so svojím synom Ľudovítom, o ktorého sa podla informácii pozorne stará a trávi s ním maximum času aj cez jeho pracovné vyťaženie.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *