Toto je koniec pre Švédov! Moslimovia prinútili chlapca, aby si kľakol a ospravedlnil sa za nič - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Toto je koniec pre Švédov! Moslimovia prinútili chlapca, aby si kľakol a ospravedlnil sa za nič

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pre mnohých mladých moslimských migrantov, ktorí prišli do Švédska je rovnosť s domácimi Švédmi často niečo nedôstojné voči ich oddanosti pre islam. Často tak vidíme, že v tejto liberálnej krajine dávajú jasne najavo svoju moslimskú vieru brutálnym šikanovaním všetkým, ktorí v islam neveria.

Zážitok zo šikany moslimov si tentokrát odniesol mladík zo švédskeho mesta Örebro.

Keď dvaja mladí domáci Švédi vo veku 18 rokov odchádzali na aute z parkoviska, prenasledovala ich na ďalšom aute skupinka moslimov žijúcich vo Švédsku. Po chvíli im nič netušiaci mladí chlapci zastavili, aby sa ich opýtali, prečo ich prenasledujú.

Z auta vystúpila skupina migrantov a jeden z nich prišiel k mladému Švédovi a vyhrážal sa mu, že ho podreže, pretože mu nepreukázal patričný rešpekt. Čo sa stalo predtým nevieme, možno migrantom vadila jazda chlapcov, alebo sa na nich pozerali pri nastupovaní do auta.

Mladého Švéda moslim oprel o plot a rozkázal mu, aby sa mu ospravedlnil “Na kolena a ospravedlň sa mi! Povedal som na kolená! Poďme! Ospravedlň sa mi!” kričal moslim.

Chlapec sa zo strachu okamžite dal na kolená a ospravedlnil sa moslimom aj za to, čo neurobil, ale musel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *