Toto ide v RTVS: Mňa strašne serie, že Lučanského majú za hrdinu, hovorí herec Kolíkovej

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Vo verejnoprávnej televízii RTVS bol v sobotu odvysielaný seriál PUMPA, kde trojica hercov reaguje na predošlé udalosti týždňa.

Tentokrát sa v seriály objavila ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. „Chlapci ale veď toto je predci pani Kolíková osobne!..“ osloví herec ministerku s tým, že ona vráža povestný kolík do srdca zločinu.

Následne sa herci začnú pýtať Kolíkovej na Lučanského. Tá hovorí najprv o jeho prvom zranení, ktoré podľa nej bolo jeho vlastné, pretože to priznal sám a povedal to aj jeho advokát „a to druhé bola bohužiaľ samovražda“ hovorí Kolíková.

Následne herci však Kolíkovú aj skritizujú, že na tlačovkách pôsobí ako strašidlo a mala by sa trochu viac usmievať „telom“, keďže to teraz cez tú rúšku nejde.

Pri odchode ministerky z pumpy povie herec „Pani ministerka len jednu otázočku. Mňa strašne serie, že niektorí ľudia majú toho Lučanského za hrdinu“. Na čo Kolíková odpovie „No Kuciak ani Palach to nebol.“