Toto ide v RTVS: Mňa strašne serie, že Lučanského majú za hrdinu, hovorí herec Kolíkovej

Vo verejnoprávnej televízii RTVS bol v sobotu odvysielaný seriál PUMPA, kde trojica hercov reaguje na predošlé udalosti týždňa.

Tentokrát sa v seriály objavila ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. „Chlapci ale veď toto je predci pani Kolíková osobne!..“ osloví herec ministerku s tým, že ona vráža povestný kolík do srdca zločinu.

Následne sa herci začnú pýtať Kolíkovej na Lučanského. Tá hovorí najprv o jeho prvom zranení, ktoré podľa nej bolo jeho vlastné, pretože to priznal sám a povedal to aj jeho advokát „a to druhé bola bohužiaľ samovražda“ hovorí Kolíková.

Následne herci však Kolíkovú aj skritizujú, že na tlačovkách pôsobí ako strašidlo a mala by sa trochu viac usmievať „telom“, keďže to teraz cez tú rúšku nejde.

Pri odchode ministerky z pumpy povie herec „Pani ministerka len jednu otázočku. Mňa strašne serie, že niektorí ľudia majú toho Lučanského za hrdinu“. Na čo Kolíková odpovie „No Kuciak ani Palach to nebol.“

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353