adplus-dvertising

Totálny úbožiak, ktorému sa nechce robiť? Mladík v Bratislave okradol 77-ročnú babičku (Video)

Len 17 ročný Nikolas B. z okresu Senica ukázal v stredu 19.januára 2022, ako človek dokáže nízko spadnúť. Jeho úbohý čin, ktorý môže spáchať naozaj len ten najväčší chudák a primitív vám zdvihne tlak. Mladík totiž za bieleho dňa okradol nevinnú 77 ročnú babičku.

„Obvinený včera (19.01.2022) na Šumavskej ulici vystúpil z radu osôb a pristúpil k oproti idúcej 77-ročnej ŤZP seniorke, ktorá sa pohybovala pomocou zdravotníckej pomôcky( tzv. „chodára“). Žene vytrhol čiernu kabelku, ktorú mala v pripevnenom košíku a z miesta utiekol. Seniorke krádežou kabelky s obsahom osobných dokladov, okuliarov, osobných predmetov a finančnej hotovosti spôsobil škodu v celkovej výške cca. 700 ,-€,“ uviedol k prípadu hovorca Krajského riaditeľstva PZ SR v Bratislave Michal Szeiff. 

„Toto je tá instagramová mládež a progresívne nulové hodnoty! Pracovať sa mu nechce, ale okrádať slabších to mu ide. Takto sa chce chlapčisko predviesť pred dievčatami? Je mi ľúto, kam táto doba dospela.“ napísal aktivista Mário Vidák na sociálnej sieti.

Pozrite si priebeh krádeže ako ju zaznamenala bezpečnostná kamera:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.