Slovensko

Totálny masaker v LIDL Piešťany! Policajti ako odtrhnutí z reťaze kolenami a päsťami mlátili muža! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vo štvrtok podvečer 4.novembra boli občania nakupovať v obchode LIDL bez rúšok, ako protest proti opatreniam. Polícia vyzývala ľudí, aby dodržiavali protipandemické opatrenia. Tí to však odmietali a chceli si nakúpiť bez respirátorov.

Policajti si od občanov pýtali občianske preukazy, čo by nebolo nič zvláštne. Neskôr však boli viac než aktívni a situácia sa kvôli obyčajným rúškam dostalo až do takého bodu, že vidíme, ako jedného z občanov niekoľkí policajti kopú a mlátia, ako odtrhnutí z reťaze.

Zásah policajtov je tak brutálny, že ľudia kričia na plné hrdlá „toto bude vidieť celý národ!“ aj spacifikovaný muž kričí po úderoch od policajtov, ktorí však neprestávali.

Ľudia sa počas incidentu pýtali, prečo niektorých museli zložiť na zem. Dostali odpoveď, že kvôli útoku na verejného činiteľa. Kameraman videa sa ale bráni, že žiaden útok na verejného činiteľa sa neodohral a všetko má natočené. Na jednej nahrávke je vidieť aj krvácajúci policajt. Ako toto zranenie vzniklo nie je jasné, ale kameraman videa tvrdí, že to má preto, lebo sa hádzal po regáloch.

2 Replies to “Totálny masaker v LIDL Piešťany! Policajti ako odtrhnutí z reťaze kolenami a päsťami mlátili muža! (Video)

  1. To sú typickí kotlebisti. Vyvolajú konflikt a potom sa tvária ako obete. Keď sa tlačili do vlády, hovorili niečo o neprispôsobivých občanoch. Teraz zrejme týmto slaboduchými výčinmi predvádzajú, ako takí neprispôsobiví občania vyzerajú.

  2. Magori, mali im dobre nalozit, byt v tej predajni tak dostane aj mlieko za golier. a ty trulo co tu komentujes, si vymlety ako vagon gitu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *