Slovensko

Totálne vytočený Róm: Chceli sme rómskych poslancov a teraz nič nerobíte, len peniaze beriete!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Známy internetový Róm Norbert Hmilanský, ktorý sa preslávil svojimi vulgárnymi videami na sociálnej sieti, kde nadával na Kotlebu a podporoval liberálnych politikov, dnes posiela tvrdý odkaz.

Pustil sa aj do rómskej poslanca Petra Polláka a sťažuje sa, že Rómovia chceli rómskych poslancov a teraz, keď ich majú, tak nič nerobia, len berú plat.

„Dokedy majú naši Rómovia čakať? Majú čakať na Mesiáša na Ježiša? Kedy príde Ježiš?“ pýta sa vytočený Róm s tým, že Rómovia nemajú na zimu drevo, vodu či kúrenie.

Nahnevaný Norbert chce, aby neboli sociálne dávky, ale aby každý jeden Róm mal prácu a keď nie, majú im zaplatiť letenky do Kanady. Vo videu hovorí Norbert aj o sume 30-tisíc eur mesačne, ktorú ma zarábať niektorý z poslancov, čo je nepresná cifra.