Totálne arogantný policajt na hraniciach: "Mobil si nechajte v aute a skúste to dať na facebook!" (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Totálne arogantný policajt na hraniciach: “Mobil si nechajte v aute a skúste to dať na facebook!” (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slováci bez očkovania, ktorí prekročia hranice, musia nastúpiť do povinnej karantény. Niektorí to však odmietajú a tvrdia, že Ústava SR im dovoľuje vstup do krajiny a nikto im v tom nemôže brániť.

Niektorí si natáčajú správania policajtov na hraniciach a nie všetkým policajtom je to prijemne. Teraz sa objavilo video, kde policajt odmieta povedať, z akého zákonného dôvodu žiada preukázanie totožnosti občana Slovenskej republiky.

“Bez zákonného oprávnenia a napriek upozorneniu protiprávne vyplňoval osobné údaje občana do tlačiva čestného vyhlásenia.” píše sa v popise videa.

Policajt sa vyhráža občanovi, aby telefón nechal v aute a nič si nenatáčal. Tvrdí, že zosmiešňuje prácu polície a ak sa niečo objaví na facebooku, podá na neho trestné oznámenie. Viac uvidíte vo videu nižšie: