Totálna hanba! Preboha! Matoviča už do Bruselu radšej neposielajme! (Video)

Premiér Igor Matovič na summite v Bruseli urobil celému Slovensku hanbu. Keď mal nakrúcať na kameru svoj odkaz, totálne sa domotal. Ľudia by to pochopili, keby to však nebol premiér krajiny!

„Pozrite si toto video. Najskôr sa schuti zasmejete na tom, aký je pomotaný, akú má smiešnu angličtinu, ako sa rehlí na vlastnej hlúposti…A potom vám príde, že takto isto sa smeje celá Európa. Nie na Matovičovi, ale na premiérovi Slovenskej republiky. Dôjde vám, že toto nás reprezentuje… A smiech vás prejde. Náš hrdý národ, za ktorý bojovali Štúr, Štefánik či Dubček, dnes v priamom prenose ponižuje tento… Nie, nedopoviem to. A nie, nechce sa mi smiať. Ono to bolí. Toto každého vlastenca doslova bolí“ napísal na sociálnej sieti Ľuboš Blaha.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353