Tolerancia? Kdeže! Bystričan by najradšej podpálil reklamu Kulturblog.sk, ktorá svieti nad mestom - MAGAZÍN 1
Slovensko

Tolerancia? Kdeže! Bystričan by najradšej podpálil reklamu Kulturblog.sk, ktorá svieti nad mestom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vo facebookovej skupine “Banská Bystrica – kam mieriš?” kde si obyvatelia tohto mesta zdieľajú informácie o tom, čo sa u nich deje, sa včera vo večerných hodinách objavil príspevok priamo od administrátora skupiny. Autor príspevku sa pýtal, či by niekto mohol ísť podpáliť reklamu portálu Kulturblog.sk, ktorý je spájaní s Kotlebovcami a jeho hlavnou postavou je Lívia mladá študentka.

Reklama ja na jednom z najlepších miest v Banskej Bystrici priamo na kopci Urpín a je ju vidieť skoro z celého mesta, z obchodného centra Európa SC či z diaľnice. Rudolfovi K. však natoľko vadila, že sa v skupine s vyše 12-tisíc ľuďmi rozhorčil a pýtal sa, kto ju pôjde podpáliť.

“Mhol by ísť niekto na Urpín podpáliť tú nechutnú reklamu na kulturblog? Všetci čo s tým majú spojitosť by mali sedieť” rozhorčuje sa miestny majiteľ mestského internetu Rudolf.

Rudolf dokonca zašiel tak priďaleko, že v komentároch napísal, či má tolerovať ľudí, ktorí sú zodpovední za stav v akom sa nachádzame. Treba však pripomenúť, že Lívia z kulturblog.sk je 19 ročná študentka a ak by mal namysli Kotlebovcov, ktorí sú s ním spájaní, tak ani oni nikdy neboli vo vláde a tak nemôžu byť zodpovední za stav, v akom je naša krajina.

Na druhý deň sme chceli príspevok skontrolovať, ale už sme ho nenašli. Jeho autor ho musel zmazať. Máme však screenshoty, ktoré sú dôkazom toho, ako chce človek, ktorému sa nepáčia iné názory riešiť situáciu.