Slovensko

To snáď nemyslia vážne! Vláda pokrytcov? V roku 2018 kritizovali niečo, čo dnes idú urobiť

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Kým bola strana Igora Matoviča OĽANO v opozícii, hlásali, aby bola voľba policajného prezidenta demokratickejšia. Sám Igor Matovič v roku 2018 o tom hovoril. Dnes je všetko inak a vyzerá to, že máme vládu poriadnych farizejov.

Dnes už premiér Eduard Heger zo strany práve Matoviča hovorí, že policajného prezidenta by si mal vyberať minister vnútra. A teda chcú robiť presne to, čo v roku 2018 tak veľmi kritizovali. Policajný prezident bude teda politický.

One Reply to “To snáď nemyslia vážne! Vláda pokrytcov? V roku 2018 kritizovali niečo, čo dnes idú urobiť”

  1. Modré trubky chápete to? Už vám svitá? takto s vami manipulujú!!! Takto vás oje. Bávajú na každodennej báze!!! Vládne nám tu liberálno-fašistická vláda, ktorá si uzurpuje moc. Toto je toho jasný dôkaz!!! iba slepý to nevidí a hlupák tomu nechápe!!! Bude zaujímavé sledovať ako bude mainstream zase brechať, ak by sa náhodou ku moci dostal opäť Fi_co a jeho nominant na ministra vnútra by si potom volil vlastného človeka za prezidenta polície!!! Ha, ha, ha … Modré trubky, budíček!!! Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *