Slovensko

To je smiešne! Na TA3 prekladali českého premiéra Babiša do slovenčiny: Nevieme česky?!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Včera prebehlo vo Viedni stretnutie troch predsedov vlád SR, ČR a Rakúska. V súvislosti s tým však slovenský politik Eduard Chmelár poukázal na jednu neobvyklú vec, ktorá nezarazila len jeho, ale aj značnú časť užívateľov sociálnych sietí. O čo išlo?

Slovenský politik a historik Eduard Chmelár upozornil na svojej sociálnej sieti na to, že už aj Slováci majú zrejme problém s českým jazykom. Ako inak si totiž vysvetliť, že na súkromnej slovenskej spravodajskej televíznej stanici TA3 tlmočili Andreja Babiša do slovenčiny.

„Na TA3 tlmočili Andreja Babiša z češtiny do slovenčiny. Myslím, že som dnes videl všetko, „okomentoval túto zaujímavosť Eduard Chmelár.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!