To, čo tam ten Matovič dotiahol? Vládny poslanec sa prihovára ľuďom v slipoch. Takto si váži ľudí, ktorí ho platia?

Poslanec, ktorý sa dostal do parlamentu s 3 428 hlasmi a dnes sedí vo vláde Igora Matoviča naozaj ukázal, ako si váži svojich voličov.

Matovičov poslanec Andrej Stančík sa prihovoril cez živé vysielanie na svojej facebookovej stránke svojim fanúšikom a hovoril, o kandidátoch na post šéfa generálnej prokuratúry či o rokovaní krízového štábu. Na tom by nebolo nič zlé, veď Stančík je poslanec vládnej koalície, čo však zarazilo, že o týchto témach diskutoval v slipoch.

Všimli si to aj diváci a jeden z nich ho takto skritizoval “Vyjadrovať sa k voľbe generálneho prokurátora a ďalším aktuálnym témam ako poslanec národnej rady, smerom k voličom v spodnom prádle a vyžadovať pri tom vykanie od voličov a občanov a posmešne ich opravovať je skutočne vrchol neúcty, arogancie a amaterizmu,”.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Poslanec vraj dúfal, že si to nikto nevšimne, lebo sa akurát vracal zo sprchy. Naozaj si poslanec s platom niekoľko tisíc eur nevie natiahnuť nohavice, keď sa prihovára národu, ktorý ho platí?

Igor Matovič však dotiahol do vlády naozaj rôzne kúsky. Spomeňme len Jozefa Pročka, ktorý sa živil ako humorista, no dnes už jeho humor nikoho nezabaví, veď koho by bavilo sa pozerať, ako sa dakedy preháňal holý cez námestie? A máme tam aj Borisa Kollára, ktorý ako všetci vieme, má svoje záľuby, o ktorých radšej nebudeme písať, aby sme vám nepokazili chuť k obedu.

Zdroj: EReport / Andrej Stančík

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353