To, čo predvádza priemer Matovič, je normálne na facku. A následne na kazajku, píše Dag Daniš

Bývalý komentátor portálu Aktuality.sk, ktorý dnes píše pre denník Postoj Dag Daniš sa pustil do premiéra Matoviča. Nepáči sa mu, že Matovič ide na vlastnú päsť otvárať len niektoré školy. Dokonca aj tú, kde chodia jeho dve dcéry.

„To, čo predvádza priemer Matovič, je normálne na facku. A následne na kazajku. Najskôr zablokoval návrh ministra školstva na návrat žiakov s preležaninami do škôl. Chápeme, „atómová bomba na vírus“, ktorá mu vybuchla v dutinách, nezabrala… Deň na to nabehol pred kamery a hučí, že preberá otváranie škôl do vlastných rúk – sám rozhodne, ktoré sa „pilotne“ otvoria a ktoré ostanú zavreté. Týmto už Matovič prekročil nielen hranice úbohosti, ale aj hranicu zákona. Na svojvoľné otváranie vybraných škôl priemer Matovič nemá právomoci ani splnomocnenie vlády. Stojí mimo zákona. P. S. Odkaz pre červené líca a nízke čelá z fanklubu priemera: to, že ho kritizujem, neznamená, že som fašista, nácek, mafián, dezolát a že chcem návrat Fica alebo „smrť dedkov a babiek“. Len ma už ako komentátora nebaví sledovať človeka, ktorého by mali pozorovať (a zaopatriť) iní odborníci.“ píše Daniš.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353