To, čo povedal?! Fico odporúča vláde, aby mali skupinový sex, ako šimpanzy na strome (Video)

Šéf opozičnej strany Smer SD Robert Fico bol dnes na tlačovej besede kritický no zároveň vtipný pri hodnotení terajšej vlády. Podľa neho by mala vládna koalícia odstúpiť, ak nechce riešiť boj proti koronavírusu, ale len svoje vnútorné spory.

Minister zdravotníctva Marek Krajčí Ficovi najmenej prekáža a podľa neho je to zrejme slušný človek, ale neschopný minister. Fico má dokonca pre vládu riešenie. „V Afrike žije jeden kmeň šimpanzov, a keď sa stretnú na jednom strome, musia sa pobiť o ovocie na strome. Najprv sa strašne pohádajú a potom celý ten problém vyriešia skupinovým sexom,“ tvrdí Robert Fico.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353