Zo sveta

Tmavé ženy nútia belošku, aby bozkávala nohy, hovorila „prepáčte“ a udierajú ju do tváre (Video)

Šokujúce video z Brazílie ukazuje biele dievča, ktoré je bité do hlavy, keď je nútená bozkávať nohy čiernej žene.

Vo videu môžeme vidieť, ako čierna žena drží bielu ženu za vlasy a núti ju bozkávať inej tmavej žene nohy. Počas toho ju okrem pevného držania za vlasy mlátia do tváre.

Tvár bieleho dievčaťa vyzerá byť celá opuchnutá, čo naznačuje, že dievča bolo bité ešte pred natáčaním videa. Obe tmavé ženy žiadajú od bieleho týraného dievčaťa, aby hovorila „prepáčte“.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

9 Replies to “Tmavé ženy nútia belošku, aby bozkávala nohy, hovorila „prepáčte“ a udierajú ju do tváre (Video)

 1. … liberálna demokracia na plný uväzok, čo sa za kvázi „zaostalého“ socíku bežne nevyskytovalo … a dnes je anarchia slobody v zmysle vyhovárania sa na „neblahé dedičstvo“ , klamať a pripisovať socíku všetko zlé, že nám zanechali bordel, ktorý však je iba výsledkom súčasnej tzv. normálnej, tj. demokratickej súčasnosti… a plodom je predmetná neľudská zvrátenosť populácie…
  Bože, daj rozum dnešnému ľudstvu, aby hľadali normálnu múdrosť …
  PS. – a nádej..

 2. Odpoveď na to čo sa deje nájdete v úryvku s jednej diskusie dvoch belochov

  Co je největší problém, který lidé mají z hlediska příležitosti, volby… co jiného je svoboda než volba? Čím máš více voleb, tím jsi svobodnější. Čím máš méně voleb, tím jsi méně svobodný. Co rozhoduje volby a příležitosti? Ekonomika… peníze. Podíváš se na strádající bílé lidi… a je jich spousta. Podíváš se na strádající… myslím ekonomicky strádající… černé lidi, a je jich spousta. Důvod, proč nemají příležitosti a volbu, je ten, že nemají peněz, aby dělali ty volby a vytvořili si ty příležitosti.

  Máš tady… symbolicky… vlastně doslova, před pár minutami jsem to zmiňoval. Máš černé lidi a bílé lidi, kteří spí na ulicích měst, protože jsou ve stejné ekonomicky znevýhodněné, omezené situaci. To, co kult nechce, je, aby ti lidé v té situaci… bílí, černí a všichni ostatní… se sjednotili a zpochybnili, co se děje. To kult nechce. Co tedy dělají?

  Rozdělují sociálně znevýhodněné lidi a nabádají je, aby mezi sebou bojovali. Tohle tudíž není rasová válka, ale ekonomická válka. Je to válka tříd. Je to nabádání společnosti, aby vedla mezi sebou válku, zatímco současně ti, co jsou v pozadí, kteří tohle vše financují… Podívej se na všechny ty „probuzené” organizace a různé transgenderové organizace a různé projevy „probuzenosti”, organizace založené na politické korektnosti, což je manipulace populace, aby se sama umlčovala…

  A ty korporace patřící 1 % tohle vše financují! George Soros investoval 32 miliard dolarů do své nadace Open Society. Máš Billa Gatese, který financuje téměř nepředstavitelné množství peněz. Financuje všechny tyto agendy kultu… včetně vakcín a globálního zdravotního systému. Všichni ti, co patří mezi 1 %, financují tyto skupiny, které si myslí, že bojují proti 1 %.
  George Soros řekl, že nebere v potaz společenské důsledky toho, co dělá. Dělá to, jen aby vydělal peníze. Proč by financoval Black Lives Matter? Proč by financoval celou řadu „probuzených” organizací, které tvrdí, že bojují proti systému? On je zatracený systém!

 3. Ďakujem, konečne som videl aj ja tie svine v akcii a je mi už jasné, čo nás čaká ak sa nespamätáme včas.

 4. „Slovenský rod ich poslal, zo slávneho snemu,
  aby išli s pozdravom k cárovi rímskemu.
  Oni čelom nebijú, do nôh nepadajú:
  taká otroč neznáma slovenskému kraju“
  Samo Chalupka:
  Mor ho!

 5. ZASTAVME RASIZMUS V NAŠICH MÉDIACH

  Prosím vas ludia čo mate zdravý rozum, zastavte (boykotujte) tieto media ktoré pretláčajú rasizmus a rozdelujú našu spoločnosť týmto najprimitívnejším spôsobom.

  Pigment v pokožke nemá nič spoločné s tým či je niekto dobrý alebo zlý, nasilný či pacifista, inteligentný či hlupák. ( vedecky dokázané )

  Ked už tak velmi chce toto podradné medium popísať situáciu na videu farbami pleti, nech je aspoň presnešie.

  Žena na videu je pravdepodobne afrického povodu a svetlo hnedej (nie čiernej) pleti čo naznačuje že má pravdepodobne tiež Európskych (jemne ružovkastých nie bielich) predkov
  ktorí s najvašou pravdepodobnosťou boli kolonizátori alebo zemepani ktorí VLASTNILI alebo odvliekli jej rodinu z rodnej Afriky do Južnej Ameriky ako otrokov na prácu na plantážach)

  Text článku:

  Vo videu môžeme vidieť, ako ‚ ČIERNA ŽENA‘ drží ‚ BIELU ŽENU ‚ za vlasy a núti ju bozkávať inej tmavej žene nohy.
  Počas toho ju okrem pevného držania za vlasy mlátia do tváre.
  Šokujúce video z Brazílie ukazuje ‚ BIELE ‚ dievča, ktoré je bité do hlavy, keď je nútená bozkávať nohy čiernej žene.
  Tvár ‚BIELEHO‘ dievčaťa vyzerá byť celá opuchnutá, čo naznačuje, že dievča bolo bité ešte pred natáčaním videa.
  Obe ‚TMAVE ŽENY´ žiadajú od bieleho týraného dievčaťa, aby hovorila „prepáčte“
  (prečo sa tam už nepíše)

  text članku nám jasne naznačuje ktorá farba pokožky je tá násilná a ktorá utláčaná …

  Prečo páni alebo dámy z @magazin1 ak chceli už byť taký deskriptívny nenapísali ‚TUČNÁ ČIERNA ŽENA‘ alebo ‚ČIERNA ŽENA S NADVÁHOU ‚ alebo ‚ ČIERNA ŽENA S VÁHOVOU PRESILOU‘

  Lebo váha je téma ktorá je citlivá a dotýka všetkých farieb pleti a nerozhoduje o tom či je niekto nasílný alebo nie, takisto ako pigment v pokožke.

  STÁVAME SA GLOBALNOU SPOLOČNOSŤOU A KÝM DOVOLÍME MEDIÁM PÍSAT ČLÁNKY S RASISTICKÝM PODTEXTOM TAK SA RASIZMU NIKDY NEZBAVIME.

  AKO POVEDAL VELMI ZNÁMY AMERICKÝ HEREC MORGAN FREEMAN, KÝM SA BUDEME NAZÝVAT A ROZDELOVAŤ NA ČIERNYCH A BIELICH TAK TU RASIZMUS PRETRVÁ

  P.S.

  ‚TMAVE ŽENY´ & ‚ ČIERNA ŽENA‘ – v porovnaní s kým ? kto pozná ludí z Brazílie vie že vačsina Brazilčanou žijucich na severe Brazilie sú riadne pomiešaný, nielen s Africkou kulturou ale tiež s pred-kolonialnymi obyvatelmi, mám dvoch veľmi dobrých kamarátov odtial.

 6. tebe treba odnat obcianstvo a vyhostit ta do afriky medzi tvojich negerskych bratov. Si rasista az to piska, vymlety sionistickymi recickami.Takych ako ty treba odstranit alebo vyhnat zop spolocnosti hned na zaciatku ako sa prejavia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *