Zo sveta

Tmavé dievča provokuje bielu študentku, tá sa ubráni jednou rukou (Video)

Tmavá žena napadla bielu študentku roztlieskavačku v kalifornskej strednej škole. Neznáma žena tmavej pleti provokuje slovne a fyzicky bielu študentku a vyzýva ju na boj, ktorý sa však obráti proti nej.

Biela študentka dostane ako prvá päsťou do tváre, to ju však vôbec neodradilo a s mobilným telefónom v ruke dokáže čeliť o niekoľko kíl väčšej súperke.

Žena tmavej pleti sa najprv pýta bielej študentky, či chce bojovať a provokuje ju, tá jej odpovedá, že nikto tu nechce bojovať. Následne sa strháva boj, ktorého záver však nikto nečakal.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *