Slovensko

Títo majú spolu vládnuť? Kollár nazýval Benčíka udavačom a fašistom!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V týchto dňoch sa nám črtá nová vláda, kde bude novým premiérom Igor Matovič. Ten by najradšej vládol ústavnou väčšinou a na to potrebuje okrem Sulíka aj Kollára s Kiskom. Tu však začínajú mierne nezhody. Kiska hovorí o morálke a Kollárovci nie vždy súhlasili s Kiskom či jeho poslancami.

V roku 2017 sa dokonca samotný šéf Sme Rodina Boris Kollár pustil do Jána Benčíka, ktorý sa do parlamentu dostal za Kiskovu stranu Za Ľudí. Benčík sa preslávil svojimi blogmi na Denník N, kde po internete vyhľadáva ľudí, ktorí majú ostrejšie vyjadrenia a tých potom nahlasuje na polícii. Ľudia už stihli dať Benčíkovi aj prezývku „udavač“.

(Pozrite si toto video, kde mladá Slovenska hovorí o Benčíkovi)

Kollár zdieľal článok s Benčíkom a nazval ho fašistom, ktorý by mal vrátiť ocenenie Biela vrana.

„Tento udavač ŠT Benčík sa pekne chytil do pasce! On je vlastne fašista! Farizej! Lajkuje a podporuje človeka ktorý tvrdí a popiera holokaust popiera genocídu ktorú majú na svedomí Banderovci! Zavraždili státisíce ľudí! A takéhoto človeka udavač Benčík podporuje a to len kvôli tomu lebo polial farbou sochu Biľaka! Pán udavač Benčík vráťte ocenenie Biela vrana! Nezaslúžite si ho ste fašista a podporovateľ Banderovcov! Nemáte viac morálne právo mať toto ocenenie! A nakoniec dobrá správa pre vás, udávať môžete naďalej aj bez tohoto ocenenia,“ napísal na Facebooku Kollár.

Kollá reagoval na diskusiu, v ktorej sa zúčastnil Benčík.

Pozrite si video zo záveru diskusie v trnavskom ArtKlube, kde sa Benčík vyjadruje aj k Banderovcom:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *