Tisícové platy a aj tak musia našim poslancom ukazovať, ako majú hlasovať?! To fakt nevedia sami? (Video)

Dnes sa v parlamente zišli aj pozitívni poslanci na koronavírus a hlasovalo sa o dôležitej zmene ústavného zákona, ktorá dovolí opakovane každých 40 dní predĺžiť núdzový stav. Zmena bola schválená.

Počas hlasovanie sme si však mohli nie len všimnúť, ale aj počuť, ako si poslanci kričali, ako budú hlasovať. Aj predseda parlamentu ukazoval svojim „palce hore“ či „palec dolu“, aby jeho poslanci vedeli, ako majú hlasovať.

Nie je to v parlamente však nič nové, takto to funguje už dlho. Tak, ako sa dohodnú politici na poslaneckom klube, tak potom hlasujú všetci. Aj keď sa hovorí, hlasujem podľa svojho vedomia a svedomia.

Niektorým ľuďom sa však nepáči, že poslanci poberajú tisícové platy a ani sami nevedia, ako majú zahlasovať. Dokonca si parlamente opakovane kričali, ako idú hlasovať. Veď politik by mal byť človek, ktorý by mal mať tie zákony naštudované od A po Z a takisto aj prácu v parlamente, a nie len čakať, ako mu jeho „vedúci“ ukáže, ako má pracovať (hlasovať).

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353