Zo sveta

Tisíce protestujúcich v Berlíne označili koronavírus za konšpiračnú teóriu

V Berlíne sa stretli protestujúci proti obmedzeniam z pandémie koronavírusu. Demonštrácia niesla názov “Koniec pandémie a deň slobody”. V uliciach ich bolo asi 20-tisíc.

Protestujúci držali podomácky vyrobené plagáty s heslami, na ktorých boli texty: “Korona, falošný poplach,” Sme nútení nosiť náhubok” a “Prirodzená obrana miesto očkovania”. Niektorí skandovali “Sme tu a sme hluční, pretože nás okrádajú o slobodu.”

Demonštrácia proti obmedzeniam tento rok pritiahla celý rad ľudí, vrátane niektorých konšpiračných teoretikov a pravicových populistov. Na sobotňajší protest prišli ľudia z rôznych častí Nemecka.

Niektorí dokonca tvrdia, že koronavírus je najväčšia konšpiračná teória a teda úplný výmysel.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *