Zo sveta

Tisíce protestujúcich v Berlíne označili koronavírus za konšpiračnú teóriu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V Berlíne sa stretli protestujúci proti obmedzeniam z pandémie koronavírusu. Demonštrácia niesla názov „Koniec pandémie a deň slobody“. V uliciach ich bolo asi 20-tisíc.

Protestujúci držali podomácky vyrobené plagáty s heslami, na ktorých boli texty: „Korona, falošný poplach,“ Sme nútení nosiť náhubok“ a „Prirodzená obrana miesto očkovania“. Niektorí skandovali „Sme tu a sme hluční, pretože nás okrádajú o slobodu.“

Demonštrácia proti obmedzeniam tento rok pritiahla celý rad ľudí, vrátane niektorých konšpiračných teoretikov a pravicových populistov. Na sobotňajší protest prišli ľudia z rôznych častí Nemecka.

Niektorí dokonca tvrdia, že koronavírus je najväčšia konšpiračná teória a teda úplný výmysel.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *