Tieto voľby posilnili ĽSNS. Pre voličov neúspešných strán sa Kotleba stáva nová nádej - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Tieto voľby posilnili ĽSNS. Pre voličov neúspešných strán sa Kotleba stáva nová nádej

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Strana Mariana Kotlebu obsadila dve miesta v Európskom parlamente. Tieto dve mieste, ale znamenajú o veľa viac, ako si niekto môže myslieť.

Médiá a štandardní politici budú šíriť pocit, že zástupcovia ĽSNS nemajú v Bruseli šancu a ich mandáty sú zbytočné. Viete, prečo to robia? Presne pre to, že je to úplne naopak. Kotlebovcov bude v Európskom parlamente počuť najviac.

Za posledných päť rokov sme o našich europoslancoch nepočuli nič. Raz za čas nahral video Richard Sulík, a to bolo všetko. Dnes však Ľudová strana Naše Slovensko posiela do Bruselu podpredsedu strany Milana Uhríka a bývalého sudcu Radačovského, ktorý sa nebál postaviť ani najväčšiemu miláčikovi médii Andrejovi Kiskovi.

Títo ľudia v Bruseli nebudú ticho a sú to dva veľmi silné mandáty. Silné aj pre stranu, ktorej to môže pomôcť narásť ešte viac. Voliči SNS sú znechutení a budú hľadať národnejšiu stranu, ktorá dokáže mať aj úspechy a bude kričať nahlas, čo si myslia. Strana Borisa Kollára na tom tiež nie je najlepšie a títo voliči sa tiež zamyslia, komu odovzdajú svoju hlas.

A kým sa sklamaní voliči týchto strán budú hľadať, komu dajú svoj hlas, budú Uhrík s Radačovským pracovať plný energie v Bruseli. A to bude voda na mlyn pre nárast preferencii ĽSNS.

Dnes sa Marian Kotleba dostal z ulice až do Bruselu. Čakajú ho voľby v roku 2020 a je plný síl. Strana má nakopnuté a konzervatívni voliči potrebujú silnú mladú stranu. Kotleba len začína.

Komentár M.V.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *