Komentáre Politika

Tieto voľby posilnili ĽSNS. Pre voličov neúspešných strán sa Kotleba stáva nová nádej

Strana Mariana Kotlebu obsadila dve miesta v Európskom parlamente. Tieto dve mieste, ale znamenajú o veľa viac, ako si niekto môže myslieť.

Médiá a štandardní politici budú šíriť pocit, že zástupcovia ĽSNS nemajú v Bruseli šancu a ich mandáty sú zbytočné. Viete, prečo to robia? Presne pre to, že je to úplne naopak. Kotlebovcov bude v Európskom parlamente počuť najviac.

Za posledných päť rokov sme o našich europoslancoch nepočuli nič. Raz za čas nahral video Richard Sulík, a to bolo všetko. Dnes však Ľudová strana Naše Slovensko posiela do Bruselu podpredsedu strany Milana Uhríka a bývalého sudcu Radačovského, ktorý sa nebál postaviť ani najväčšiemu miláčikovi médii Andrejovi Kiskovi.

Títo ľudia v Bruseli nebudú ticho a sú to dva veľmi silné mandáty. Silné aj pre stranu, ktorej to môže pomôcť narásť ešte viac. Voliči SNS sú znechutení a budú hľadať národnejšiu stranu, ktorá dokáže mať aj úspechy a bude kričať nahlas, čo si myslia. Strana Borisa Kollára na tom tiež nie je najlepšie a títo voliči sa tiež zamyslia, komu odovzdajú svoju hlas.

A kým sa sklamaní voliči týchto strán budú hľadať, komu dajú svoj hlas, budú Uhrík s Radačovským pracovať plný energie v Bruseli. A to bude voda na mlyn pre nárast preferencii ĽSNS.

Dnes sa Marian Kotleba dostal z ulice až do Bruselu. Čakajú ho voľby v roku 2020 a je plný síl. Strana má nakopnuté a konzervatívni voliči potrebujú silnú mladú stranu. Kotleba len začína.

Komentár M.V.

8 Replies to “Tieto voľby posilnili ĽSNS. Pre voličov neúspešných strán sa Kotleba stáva nová nádej

    1. Gratulujem ĽSNS teším sa len aby nebolo neskoro pre Slovensko,ked idem po ulici počúvam aké obavy maju občania našej republiky zo zmluvy ktorú pripravil minister Lajčak s Amerikou,povedzte prosím načo sú nám tu Americké vojska a dnes už je známe že v Banska Bystrica,Sliač a Kuchna bude aj Americká policia,to sme tak hlúpy národ že nám tu má rozkazovať niekto iní alebo ako sa potichu hovorí chce nás Amerika zatiahnut do vojny s Ruskom.Boh ochranuj Slovensko

  1. Hmm it looks like your blog ate my first comment (it was super long) so I guess I’ll just sum it up what I had written and say, I’m thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blog blogger but I’m still new to the whole thing. Do you have any points for rookie blog writers? I’d really appreciate it.

  2. ĽSNS a pán Kotleba nám jasne ukázal v prezidentskych voľbách, aké majú priority, ale Slovensko som tam akosi nevidel. Priorita bola posilnenie ĽSNS a nie Slovenska, ako Majo „spravne“ povedal. „SOM SPOKOJNÝ“ !!! Ja NIE, Majo..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *