Komentáre Politika

Tí zlí fašisti kotlebovci, vlastne ešte jediní nikomu nič zlé neurobili

Od kedy sa Marian Kotleba a jeho strana ĽSNS dostali do vysokej politiky, všade počúvame, akí sú to nebezpeční extrémisti a ide z nich strach. Niektorí inak orientovaní novinári z liberálnych médii ich označujú ako vygumovaných svalovcov, pri tom ich nezaujíma, že kotlebovci majú poslancov s niekoľkými vysokými školami či doktorátmi.

Neustále sa snažia nám vtláčať do hláv, že Kotlebovci sú nebezpeční a zlí. Poďme sa však najprv pozrieť na skutočnosť, kto zo slovenských politikov skutočne šíri okolo sebe nenávisť a strach.

Veľký liberál zo strany Richarda Sulíka SaS Peter Osuský nezvládol tlak a fyzicky napadol „fackou“ youtubera Rudolfa Vaského. Médiá si z toho veľkú hlavu nerobili a ako by sa nič nestalo. Predstavme si však, že by Kotleba vylepil Sulíkovi. Asi vám nemusím písať, aké tornádo by nastalo…

Pokračovať môžme ďalším neoliberálom, ktorý sa dokonca skrýva za kresťana a to Alojz Hlina, ktorý opäť nezvládol tlak a priamo v parlamente napadol poslanca Martvoňa. No a teraz si zase predstavme, že by Milan Mazurek nabehol na takého tenkého Matoviča. Liberáli by ťahali 48hodinovky, aby sa potili za klávesnicami a písali články o fašizme…

A takto by sme mohli pokračovať s ďalšími politikmi. Stačí si napísať do googlu slová ako „Pročko bitka“, „Matovič bitka“ a nájde nám niekoľko videí či článkov, kde sa títo politici, ktorí vraj bojujú za lásku a mier ukazujú vo svetle psychopatov a bláznov. A to si musím uvedomiť, že im takéto správanie nerobí problém pred kamerami. Akí musia byť potom v súkromí alebo tam, kde ich nikto nevidí?…

Áno, nájdete aj články o kotlebovcoch, ktorí vraj niekoho napadli, ale väčšinou je to len dáky bežný člen strany, ktorý nikdy ani nekandidoval a pobil sa niekde v krčme s kamarátmi. Samozrejme médiá z toho urobia haló a zaškatuľkujú celú stranu aj s predsedom. Ale videli by ste, že sa v Národnej rady pobil alebo by kričal ten zlý Kotleba? Ja nie. Videl som Matoviča, Pročka, Osuského a iných neoliberálov.

Matovič sa bil so smerákmi
Pročko sa dokonca bil aj s policajtom

No a na záver, toto sú vraj tí nebezpeční, agresívni fašisti:

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

4 Replies to “Tí zlí fašisti kotlebovci, vlastne ešte jediní nikomu nič zlé neurobili

 1. Tak tu sami môžete vidieť podľa správania jednotlivých politikov, kto je kto!!! Kto používa násilie a dokonca sa tým chváli. Kto je tu potom fašista? Doteraz sme videli iba útoky od poslancov, ktorí do posledných volieb drali poslanecké lavice v opozícii. Teraz, keď sa dostali ku moci začínajú robiť čistky. Zastrašujú a prenasledujú svojich oponentov!!! Pokúsili sa tu zaviesť celoplošné sledovanie občanov a to cez telefón. Hrôza!!! Toto si nedovolili ani komunisti!!! Mysleniu zdar!!!

 2. Až na to, že jeden z ich bývalých členov je vrah.

  Známy majiteľ pohrebníctva Jozef Király mal podľa vyšetrovania na svojom dvore viackrát bodnúť Romana, ktorý zraneniam podľahol. Svoju manželku mal donútiť k tomu, aby mu pomohla s odstránením tela. Podľa našich informácií ide o aktívneho člena ĽSNS.

  Király bol v minulosti označovaný aj ako okresný predseda ĽSNS a zároveň majiteľ miestneho pohrebníctva. Polícia ho zadržala dva dni po brutálnom čine. „Za úkladnú vraždu mu hrozí 20 – 25 rokov za mrežami,“ napísali policajti. Skutok sa stal už v stredu, pričom Jozef K. mal donútiť manželku, aby mu po tom, čo Romana dobodal, pomohla so zbavením sa tela.

  https://bit.ly/3frkCw7

 3. Je jen správné, že se naše ĽSNS brání takovýmto způsobem, čímž jen poukazuje na totální absurditu blouznivého fascismharassmentu, který nás katolíky a konzervativce svými absudními a urážlivými nálepkami terorizuje každý den.

  Z hlediska v západním světě vládnoucích krajně ultralevičáckých ultraliberálních neomarxistů
  je už údajným „fašistou“ a „nacistou“ prakticky úplně každý, kdo není totálně padlý na hlavu.
  Neomarxisté ostentativně demagogicky nám pořád dookola bouchají o hlavu jakože „slovenský stát“, ale ve skutečnosti podle těch jejich na hlavu padlých kritérií údajného „fašisty“ a „nacisty“ tedy vlastně například i v časech prvorepublikového Československa v letech 1918 – 1938 byly tedy úplně všechny politické strany údajně prý politickými stranami tzv. fašistickými“ a „nacistickými“, rovněž tak i úplně všichni ministři ve vládách první československé republiky v letech 1918 – 1938, a také úplně všichni poslanci a úplně všichni senátoři zvolení do československého Národního shromáždění ve volbách v roce 1920, a pak zas i v následujících volbách v letech 1925, 1929 a 1935 byly údajně prý úplně všichni samí „fašisté“ a „nacisté“, a vlastně nemusíme hovořit pouze jen o prvorepublikovém Československu v letech 1918 – 1938, jelikož „fašista“ a „nacista“ je pak podle neomarxistů vlastně i ten dnes již více než devadesátiletý český pilot, co v roce 2018 vyslovil svůj obdiv Marianu Kotlebovi a politické straně ĽSNS, že má skvělý politický program, který by on volil kdyby byl Slovák, a podle neomarxistů je proto údajně prý „fašistou“ a „nacistou“ i tento český pilot, a to i přesto, že on sám v dobách druhé světové války jako příslušník britského královského letectva, jako pilot stíhačky bojoval právě proti německé luftwaffe, a tedy když i tento český pilot je údajně prý „fašista“ a „nacista“, nuže pak ať už krajně ultralevičáčtí neomarxističtí ultraliberálové zcela otevřeně a bez obalu řeknou, že snad jen s výjimkou posledních dvou či tří desetiletí „fašisty“ a „nacisty“ jsou a byli podle nich úplně všichni politici všech států a národů světa nepřetržitě po celých těch zhruba pět tisíc let co ve světě existují státní útvary, protože pojem „fašismu“ a „nacismu“ není to, čím ve skutečnosti byl historicky, ale že je to pro dnešní neomarxisty pouze jen takový ideologický konstrukt naplněn zcela odlišným ideologickým obsahem, kdy za „fašismus“ a „nacismus“ je považováno již úplně všechno co odporuje jejich choromyslné ultraliberální neomarxistickej ideologii, a „fašista“ nebo „nacista“ je podle jejich konstrukce tedy úplně každý, kdo podporuje ochranu životů nenarozených dětí, podporuje manželství jednoho muže s jednou ženou, podporuje právo rodičů rozhodovat o výchově svých vlastních dětí, podporuje slovanskou vzájemnost, odmítá migraci, odmítá zvýhodňování lidí štítících se práce, odmítá EU i NATO, odmítá vojenské vyhrožování Rusku, odmítá vojenské agrese proti Jugoslávii, Afghánistánu, Iráku, Libyi či Sýrii, nebo i v čemkoli jiném si dovolí mít odlišný názor od vládnoucích zvrácených neomarxistů, a proto všichni lidé mající na kteroukoli z těchto oblastí jiný názor než mají neomarxisté jsou podle zvráceného neomarxistického ideologického vidění světa údajně prý „fašisté“ a „nacisté“ !!!
  Já osobně jako bipolita jsem občanem ČR i občanem SR, jsem etnický Čech narozený dvěma rodičům české národnosti pracujících svého času v Bratislavě na Slovensku, kde jsem tudíž na Slovensku i já prožil velikou část mého života, a byť již nyní žiji dlouhou dobu opět v České republice, na Slovensku mi upřímně záleží, a jako PRO-LIFE a PRO-FAMILY smýšlející konzervativní katolík jsem skalním stoupencem i skalním voličem Lidové Strany Naše Slovensko ĽSNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *