Tí, čo sa nechcú dať zaočkovať sa po tomto videu už asi vôbec nedajú. Slovenský vedec vyzýva na kompenzačný fond

Na sociálnej sieti sa šíri zostrihané video biochemika Pavla Čekana, ktorý bol hosťom v diskusnej relácii na portály hnonline.sk

Vo videu hovorí vedec o tom, že by štát aj médiá mali zabrať v tom, aby sa ľudia dali zaočkovať proti koronavírusu. Posledný prieskum totiž ukázal, že len 23,5% ľudí by sa dalo zaočkovať.

Šokujúce sú však slová vedca, ktorý sa sám dá zaočkovať, ale hovorí o tom, že nevieme o dlhodobých vedľajších účinkoch a tu by mal podľa jeho slov zabrať štát a vytvoriť takzvaný „kompenzačný fond“ ak by človek mal z vakcíny vedľajšie účinky.

Vedec síce dodáva, že pri vakcínach má vedľajšie účinky len jeden až dvaja ľudia z jedného milióna, ale toto by mohla byť tá správna cesta, ako prinútiť ľudí, aby sa dali zaočkovať, aj keď bola vakcína vytvorená rýchlo.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353