Teraz sa hrá na slušného, ale takýto vulgárny a nebezpečný je v skutočnosti Matovič - MAGAZÍN 1
Slovensko

Teraz sa hrá na slušného, ale takýto vulgárny a nebezpečný je v skutočnosti Matovič

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Igor Matovič ani sám neveril, že sa jedného dňa môže stať premiérom. Kým bol v opozícii dokázal nadávať celej vláde a používal pri tom naozaj ostré a vulgárne slová. Každý, kto trochu sleduje politiku si ho pamätá ako človeka, ktorému nerobí problém naozaj nič. Niektorí politici ho označujú za psychopata.

Matovič je však aj veľký pokrytec. Sám sa hrá na slušného a každého, kto je len trošku neslušný, okamžite vysmeje a robí z neho toho najhoršie. Aký je však on samotný? Prísť na to je veľmi jednoduché. Stačí vám do googlu napísať slová ako “Matovič bitka”, “Matovič nadávky” alebo “Matovič vulgárny” a hneď zistíte, čo je Matovič za osobu.

Asi netreba pripomínať jeho záchvaty v parlamente alebo na tlačovkách iných strán, kedy fyzicky bránil vystúpeniu politikov.

Na jednom z protestov, kde stál s Richardom Sulíkom burcoval ľudí, aby kričali na Andreja Danka, že je kok*t. On sám to nepovedal, ale ľuďom dal indície. Video si pozrite tu:

Ešte v roku 2018 sa dostal vtedajší opozičný poslanec Igor Matovič do potýčky s nezávislým novinárom Martinom Daňom. Ten ho na chodbách Národnej rady Slovenskej republiky šokoval označení, že je vrah a môže za vraždu Jána Kuciaka.

Tieto slová dnešného premiéra tak vytočili, že na Daňa okamžite reagoval slovami, že ak mu to ešte raz povie, rozbije mu papuľu.

„Ešte raz mi to poviete, normálne ti vytnem, rozbijem ti papuľu mne to je jedno aj pred médiami… viac ma nemôžeš uraziť, ako keď mi povieš, že som vrah…“

Matovič sa opäť ukázal na tlačovej konferencii strany SMER SD, kedy vletela ako blázon s transparentom a narúšal ich vystúpenie. Smer nemusí mať každý rád, ale predstavte si, že by na tlačovku Igora Matoviča vtrhol takto Mazurek. Viete si predstaviť ten rozruch? (Matovič vletí na tlačovku od 8:00)