Slovensko

Tento transsexuál bodal dievča v Trenčíne do chrbta a potom išiel na pivo

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Už ráno sme vás informovali o brutálnom útoku transsexúala z Trenčína. Ten sa rozhodol zavraždiť ženu, no splietol si ju údajne s inou. Pri útoku trikrát bodol 17-ročné dievča do chrbta tesne srdca. Prestal až vtedy, keď sa mu zlomil nôž v tele obete.

Dievča išlo po 20-tej hodine mestom a transsexuál ju napadol odzadu. Bodal ju nožom a ušiel. Dievča prešlo asi 300 metrov a zavolalo pomoc. Našli ju policajti a záchranári ju previezli letecky do bratislavskej nemocnici, kde ju úspešne operovali.

„Z doposiaľ neznámeho dôvodu, páchateľ bodol do chrbta 17-ročné dievča,“ hovorí Danka Adámiková, hovorkyňa polície v Trenčíne.

„Včera neskoro večer bola posádka leteckých záchranárov vyžiadaná o urgentný let pre 17-ročné dievča s bodným poranením v oblasti hrudníka. Po stabilizovaní zdravotného stavu vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne, bola preložená na palubu vrtuľníka a vo vážnom stave letecky prevezená do univerzitnej nemocnice Bratislava Ružinov,“ pridáva informácie Zuzana Hopjaková, hovorkyňa Leteckej záchrannej služby.

„Vyšetrovateľ okresného riaditeľstva policajného zboru v Trenčíne začal trestné stíhanie vo veci zločinu ublíženia na zdraví,“ dodáva Danka Adámiková.

Ak sa na útok pripravoval a chcel napadnúť inú ženu, vyšetrovatelia môžu ešte zmeniť trestnú kvalifikáciu na vraždu v štádiu pokusu. V takom prípade by mu hrozil minimálne 20-ročný trest.