Slovensko

Taliansky filmár: Nečudujte sa, keď vás na jeseň nikam nepustia, kým nebudete zaočkovaní

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Massimo Mazzucco v čase hystérie okolo pandémie koronavírusu vyzdvihuje dôležitosť alternatívnych informácii pre fungovanie demokracie.

„V demokracii je alternatívna informácia nevyhnutná. Rozdielne názory sú základom demokracie. Cenzúrou iného názoru demokracia zanikne, a nastane diktatúra s reťazami na mozgu jedného spoločného názoru…,“ tvrdí taliansky filmár.

Massimo Mazzucco upozorňuje, že cieľom farmaceutických spoločností je využiť pandémiu koronavírusu a následnú hystériu na presadenie povinného očkovania ľudí.

Sorry, there are no polls available at the moment.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *