Takže bez certifikátu už ani na prechádzku do prírody? „Poďme to urobiť po celom Slovensku“

Situácia na Slovensku sa zhoršuje a čísla infikovaných sú aj po lockdowne vysoké. Premiér Igor Matovič hovoril včera o celoplošnom testovaní, ktoré by malo byť každý víkend po celom Slovensku.

Keďže nám chýbajú testy, najprv by sa mali testovať najviac infikované okresy a ďalší víkend celé Slovensko. Platiť by mal aj podobný scenár ako v Nitre. Kto nebude mať test, nebude môcť ísť už ani len na prechádzku do prírody či do práce. Do teraz sme mohli chodiť v rámci okresu do prírody slobodne. To by sa malo zmeniť.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353