Zo sveta

Takto vyzerajú oslavy nového roka v liberálnej západnej Európe plnej migrantov (Video)

Vo francúzskom meste Štrasburg sa oslavoval nový rok svojským spôsobom. Toto mesto ležiace na nemeckej hranici je známe svojou multikultúrou, kde žije obrovsky počet migrantov. Títo migranti tvoria gangy a oslavy nového roka vyzerajú aj tak, že podpália všetko čo im stojí v ceste.

V diskusii pod videom však vidieť zlosť Francúzov, ktorí sa pýtajú, ako je možné, že polícia nemá žiadne informácie o páchateľoch a nebola ani na mieste a nezasiahla, ale pri protestoch Žltých viest vie byť okamžite v plnej sile.

6 Replies to “Takto vyzerajú oslavy nového roka v liberálnej západnej Európe plnej migrantov (Video)

  1. Toto by mali povinne prehrávať naším jebnutým politikom ktorý sú za migrantov,aby videli,čo nás čaká,keď sem pustia tú negramotnú bandu.Toto tu určite nechceme,za toto sa v 89 určite neštrngalo kľúčmi.

  2. Ako toto mohli dopustiť predstavitelia štátov vo svojich krajinách, veď je to strašné takto ničiť všetko naokolo čo si ľudia svojou prácou nadobudli, môžu sa hanbiť. A migranti by mali držať hubu a krok zato čo im štáty poskytli a nie vyskakovať, ubližovať a postupovať a zhadzovať kultúru a zvyky Európskych krajín. Konečne sa zapamätajte páni a pošlite ich domov.

  3. I was more than happy to uncover this site. I wanted to thank you for ones time for this particularly fantastic read!! I definitely enjoyed every little bit of it and i also have you saved as a favorite to check out new information on your blog.|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *