Takto vyzerá multikultúrna trieda: Železné lavice hádžu po učiteľke! (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Takto vyzerá multikultúrna trieda: Železné lavice hádžu po učiteľke! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

(Aktualizované 8.6.): Mať takúto triedu si neželá mať žiadny učiteľ ani vo sne. Bohužiaľ toto nie je sen, ale realita z Portugalska. (údajne by malo ísť o triedu v Brazílii)

Trieda je plná žiakov, ktorí pochádzajú pôvodom z rôznych afrických krajín a voči učiteľovi, ktorý je inej farby pleti majú nulový rešpekt.

Ak si spomínate na svoje časy v školských ľaviciach, tak dobre viete, že stačilo povedať hlasnejšie jedno slovo a učiteľ nás okamžite napomenul. V takejto triede to bohužiaľ zašlo trochu ďalej.

Učiteľka tu môže napomínať žiakov, ale oni ju absolútne nerešpektujú. Smejú sa jej a nadávajú jej. A čo je najhoršie, nerobí im problém na učiteľku zaútočiť aj fyzicky. Na videu jeden zo žiakov hodí po učiteľke lavicu. Našťastie ju však nezasiahne. Urobte si obraz sami a pridajte sa k ostatným ľudom, ktorí zdieľajú tento článok, ako podporu pre učiteľku, aby celý svet videl, v akých podmienkach musí učiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *