Takto vysmiateho Kotlebu na traktore ste ešte nevideli! (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Takto vysmiateho Kotlebu na traktore ste ešte nevideli! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Napriek imidžu drsného a vážneho politika sa ukázal aj predseda kontroverznej Ľudovej strany Naše Slovensko Marian Kotleba, že si občas dokáže nájsť čas na zábavu. Slovenským internetom sa šíri vtipne ladené video, uvoľneného a usmiateho Kotlebu, súťažiaceho na traktore.

Opozičný poslanec Marian Kotleba sa zrejme rozhodol, že tohtoročné letné prázdniny bude tráviť v skutku netradične. Dokazuje to aj vtipne ladené video nazvané ZETOR 25 CUP – 5 ROČNÍK, MALÁ LEHOTA, ktoré sa len pred pár dňami objavilo na internete.

Uvedené video zrejme uverejnil a následne spopularizoval práve Kotlebov stranícky kolega František Drozd.

„Krásny kraj, skvelý ľudia super akcia aj taký bol tohto ročný, ZETOR 25 CUP – 5 ROČNÍK, MALÁ LEHOTA 2019, na ktorom sa zúčastnila naša strana, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko ktorú zastupoval v zápolení predseda strany pán Ing. Mgr. Marian Kotleba a Rádio Naše Slovensko Vám o celom dianí natočilo video ;).
Ospravedlňujeme sa miestami za zhoršenú kvalitu zvuku.“ uvádza Drozd v popise svojho videa.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=547&v=3FcNz8bMIlo

zdroj: prehladsprav.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *