Takto sa vyjadruje premiér? "Žiadna fašistická vymletá hlava nemôže zablokovať diaľnicu" (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Takto sa vyjadruje premiér? „Žiadna fašistická vymletá hlava nemôže zablokovať diaľnicu“ (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na pondelkovej tlačovej konferencii premiéra Igora Matoviča s predstaviteľmi Únie fitnesscentier odzneli tvrdé slová z úst predsedu vlády.

Fitnessáci chceli v pondelok zablokovať cestu do Bratislavy a ukázať tak, že situácia je naozaj vážna. Podla našich informácii kvôli opatreniam vlády niektoré fitness centrá už skrachovali.

Premiér Matovič nakoniec presvedčil Úniu, aby neblokovali cestu a pozval ich na stretnutie na úrad vlády. Tu sa dohodli, že počkajú na vyjadrenie odborného konzília.

Matovič však ešte v nedeľu večer pred ohlásenou blokádou napísal na sociálnej sieti, že ak „Svalovci“ budú blokovať cestu do Bratislavy, urobí z takejto blokády trestný čin.

Na tlačovej konferencii dokonca dodal tieto slová:

,Žiadna fašistická vymletá hlava nemôže zablokovať diaľnicu na tri dni,”

Premiér Matovič tým asi narážal na dodávku, ktorá bola oblepená nálepkami ĽSNS a prišla podporiť protest fitnessákov.

Niektorí politici však vyčítajú Matovičovi, že v minulosti podporoval farmárov, ktorí blokovali hlavný ťah v Bratislave.

„Títo zodratí chlapi roky trpia, lebo ich vláda na nich úprimne serie. Možno si poviete, že zablokovať dopravu je moc. Nie je, chápme ich, ide im mnohým o holý život… a bojujú za nás.“ napísal vtedy ešte opozičný poslanec Igor Matovič.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *