Politika

Takto sa vyjadruje premiér? „Žiadna fašistická vymletá hlava nemôže zablokovať diaľnicu“ (Video)

Na pondelkovej tlačovej konferencii premiéra Igora Matoviča s predstaviteľmi Únie fitnesscentier odzneli tvrdé slová z úst predsedu vlády.

Fitnessáci chceli v pondelok zablokovať cestu do Bratislavy a ukázať tak, že situácia je naozaj vážna. Podla našich informácii kvôli opatreniam vlády niektoré fitness centrá už skrachovali.

Premiér Matovič nakoniec presvedčil Úniu, aby neblokovali cestu a pozval ich na stretnutie na úrad vlády. Tu sa dohodli, že počkajú na vyjadrenie odborného konzília.

Matovič však ešte v nedeľu večer pred ohlásenou blokádou napísal na sociálnej sieti, že ak „Svalovci“ budú blokovať cestu do Bratislavy, urobí z takejto blokády trestný čin.

Na tlačovej konferencii dokonca dodal tieto slová:

,Žiadna fašistická vymletá hlava nemôže zablokovať diaľnicu na tri dni,”

Premiér Matovič tým asi narážal na dodávku, ktorá bola oblepená nálepkami ĽSNS a prišla podporiť protest fitnessákov.

Niektorí politici však vyčítajú Matovičovi, že v minulosti podporoval farmárov, ktorí blokovali hlavný ťah v Bratislave.

„Títo zodratí chlapi roky trpia, lebo ich vláda na nich úprimne serie. Možno si poviete, že zablokovať dopravu je moc. Nie je, chápme ich, ide im mnohým o holý život… a bojujú za nás.“ napísal vtedy ešte opozičný poslanec Igor Matovič.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

11 Replies to “Takto sa vyjadruje premiér? „Žiadna fašistická vymletá hlava nemôže zablokovať diaľnicu“ (Video)

 1. Hulvát neokrochany, okrem urážok a sprostých slov nič nevie povedať.
  On je tá poriadna vymyta prázdna psychopaticka hlúpa hlava a nevymyta papula.
  Úroveň hojdacieho koníčka, toto ste si zvolili, môžte sa jeho voliči hanbiť.

 2. Veď ono to bolo od začiatku jasne kto a čo je Matovic. On by bol na svoju mater prisahal že je panic len aby oje…bal ľudí a veru dosť sa chytilo. Ale čo teraz milý slnieckari a liberáli a to ešte ani nezačal bude toho dosť ak ho niekto nezastaví…

 3. Šašo z Trnavy Mat_ovič je čistý blázon!!! Fašista je on a dá sa to preukázať na tom aké zavádza zákony a aké podáva návrhy!!! Tie jeho návrhy sú čisto fašistické!!! Ako dôkaz je to, ako sa pokúšal o sledovanie všetkých občanov pomocou telefónu!!! To samé, ako urobil opatrenie pri návrate Slovákov zo zahraničia!!! A kopa ďalších jeho vyjadrení. Hádzanie viny na iných. Bohu vďaka za to, že sa strany ako Smer SD a ĽSNS postavili proti tomu!!! Tieto dve strany de facto zabránili nástupu fašizmu pod vedením Mat_oviča!!!

 4. A vy to nechate zase tak? Ako moze trnavsky oligarcha „obycajny clovek“ takto urazat LSNS? To nedate aspon na tie nase pseudoliberalne skorumpovane sudy? Alebo suhlasite s nalepkou „fasisticka?

 5. Currently it seems like Movable Type is the top blogging platform available
  right now. (from what I’ve read) Is that what you are using on your blog?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *