Takto sa Danko ešte asi nezamotal! Vie ešte vôbec rozprávať? (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Takto sa Danko ešte asi nezamotal! Vie ešte vôbec rozprávať? (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Predseda Slovenskej národnej strany je známy svojim svojským štýlom rozprávania, za ktorý by sa však človek nemal nikomu vysmievať.

Andrej Danko je však človek, ktorý nemá problém sa vysmievať ostatným a vždy sa snaží vyzerať ako víťaz. Dokáže ostatných politikov posmievať a urážať. Dôkazom toho bol aj duel na TA3 s Marianom Kotlebom, kde vyťahoval Kotlebove fotky z mladých čias a vysmieval sa mu, že si v detskej izbe šil uniformu Slovenského štátu, a na záver relácie použil výsmešnú kombináciu mena, aby vytvoril vulgarizmus, ktorý však nakoniec všetkým prišiel potupný a trápny.

Dankove vysmievanie Kotlebovi nájdete tu.

Na tlačovej konferencii, kde Danko predstúpil pred kamery sa tento krát tak domotal, že si človek môže myslieť, že Danko už absolútne zabudol rozprávať alebo sa snaží svojim tónom hlasu pôsobiť, ako ten dotknutý, ktorého treba ľutovať.

Tak schválne, rozumiete mu?

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *